پروژه های در دست ساخت در پژوهشکده بوعلی در سال 96 افتتاح می شوند

  • PDF

معاون پژوهشی دانشگاه علوم پزشکی مشهد، گفت: در سال 96 تلاش داریم تا چند پروژه در دست اقدام معاونت پزوهشی در پژوهشکده بوعلی را که تا 80 درصد رشد داشته است به اتمام رسانده و افتتاح کنیم.

 به گزارش وب دا؛ دکتر تفقدی در خصوص اهمیت شعار سال 96 از سوی مقام معظم رهبری و عمده برنامه های معاونت پژوهشی در سال جدید، گفت: بزرگترین و مهمترین معضل جامعه در حال حاضر اشتغال جوانان است؛ که نشان می دهد شعار سال 96 بسیار ارزشمند است که باید همه بر روی آن تمرکز کنند.

 وی تاکید کرد: برنامه معاونت پژوهشی در سال 96 تمرکز و فعالیت بیشتر در حوزه فناوری،  حمایت بیشتر از هسته ها و شبکه های دانش بنیان، رسیدگی بیشتر،قرار دادن مشوق های بیشتر و فراهم کردن امکانات، حمایت ها و پشتیبانی هاجهت تقویت ارگان ها،جهت تحقق شعار سال است.

معاون پژوهشی دانشگاه علوم پزشکی مشهد ابراز داشت: سال 95 علی رغم این که سال بسیار سختی از نظر مالی برای معاونت پژوهشی به شمار می آمد؛ اما به لطف خدا بسیار پر بار و آغازگر کارهای خوبی بود که در سال جدید به دنبال تکمیل این برنامه ها هستیم.

دکتر تفقدی گفت: در سال جدید به دنبال تکمیل و افتتاح چند پروژه در حال اتمام در پژوهشکده بوعلی که اکنون رشد بین 80 تا 90 درصد را دارد می باشیم و امیدواریم سال جدید در حوزه پژوهش سالی بسیار پر برکت همراه با موفقیت باشد.

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.


آخرین اخبار