پذیرش 242 مقاله در دومین سمپوزیوم بین المللی سرطان نسترن

  • PDF

دومین سمپوزیوم بین المللی نسترن(تازه های پیشگیری و درمان هدفمند سرطان) هفتم و هشتم مهر ماه با همکاری دانشگاه علوم پزشکی مشهد برگزار می شود.

به گزارش وب دا، دومین سمپوزیوم بین المللی نسترن(تازه های پیشگیری و درمان هدفمند سرطان) به همت مرکز مردم نهاد (NGO) پیشگیری ازسرطان نسترن و با همکاری دانشگاه علوم پزشکی مشهد، جهاد دانشگاهي خراسان رضوي و دانشگاه فردوسي مشهد و با هدف نهادینه نمودن برنامه ­های جامع غربالگری، تشخیص زودهنگام وپیشگیری از سرطان در کشور و همچنین تبادل نظر و انتقال آخرین فناوری‌های روز دنیا در حوزه درمان هدفمند سرطان، برگزار می شود.

در این سمپوزیوم بین المللی که در محورهای پیشگیری و تشخیص زودهنگام سرطان، مدیریت و درمان هدفمند سرطان، تغذیه و مکمل­های دارویی و نقش آن در پیشگیری از سرطان، مطالعات پایه و میان رشته­ای سرطان برگزار می شود، 12 سخنران خارجی از کشورهای آمریکا، کانادا، استرالیا، سوئد، آلمان، هند، پاکستان، قطر، امارات، انگلیس و عراق  و 3۲ سخنران داخلی حضور خواهند شد.

نتایج داوری مقالات ارسال شده به دومین سمپوزیوم بین المللی سرطان نسترن در تاریخ 20 شهریورماه اعلام شد که طی آن از مجموع 313 مقاله ارسالی، 236 مقاله بعنوان پوستر و 6 مقاله بعنوان سخنرانی پذیرفته شدند.

در این سمپوزیوم کارگاههایی از جمله روانشناسی سرطان، درمان سرطان بر اساس پزشکی فردی، تشخیص سرطان از طریق سلولهای سرطانی در گردش خون و کارگاه عوامل ایجاد کننده سرطان پیش بینی شده است که در روزهای ششم و هفتم مهر ماه برگزار خواهد شد.

علاقمندان برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانند به نشانی وب سایت سمپوزیوم www.nastaransymposium.com

 مراجعه کنند. 

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.


آخرین اخبار