تمدید مهلت شرکت در بیست و دومین جشنواره تحقیقاتی علوم پزشکی رازی

  • PDF

مهلت شرکت در بیست و دومین جشنواره تحقیقاتی علوم پزشکی رازی تا 24 مهر ماه تمدید شد.

به گزارش وب دا، معاون پژوهش و فناوری دانشگاه علوم پزشکی مشهد اظهار داشت: مهلت شرکت در این جشنواره پیش از این تا دهم مهر ماه اعلام شده بود که بنابر تقاضای محققین و دانشجویان تا 24 مهر ماه تمدید شد.

دکتر تفقدی خاطر نشان کرد:در این جشنواره افراد حقیقی(پژوهشگران حوزه سلامت) شامل محقیقین ایرانی مقیم داخل و خارج از کشور (دارای حداقل H index ده)،محققين جوان(متولدین 1360 و به بعد و دارای حداقل H index هفت)،محققین دانشجو(متولدین 1356و به بعد و دارای حداقل H index هفت)، صاحبان ابداعات و اختراعات و صاحبان پژوهش های برتر می توانند شرکت کنند.

وی افزود: آثار شرکت کنندگان حقیقی در یکی از کمیته های علوم پایه پزشکی ، علوم بالینی و سلامت و ابداعات، اختراعات و فناوری مورد بررسی قرار می گیرد.

همچنین بر اساس این گزارش دانشگاه هاي علوم پزشكي كشور،مراكز تحقيقاتي مصوب علوم ‌پزشكي،كميته ‌هاي تحقيقات دانشجويي دانشگاه‌هاي علوم ‌پزشكي،مجلات علمی، پژوهشی مصوب علوم پزشکی و سازمان‌ هاي غيردولتي، شركت ‌ها، مؤسسات، انجمن ‌هاي خيريه و انجمن‌ هاي علمي حامي پژوهش‌ هاي علوم ‌پزشكي نیز به عنوان نهادهای حقوقی می توانند در این جشنواره شرکت کنند.

علاقمندان برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانند به نشانی http://razi.research.ac.ir/Home/Index مراجعه کنند. 

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.