برگزاری همایش مدیران منابع انسانی دانشگاه های علوم پزشکی کشور در مشهد

  • PDF

بیست و سومین همایش سراسری مدیران منابع انسانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی  با حضور 120 نفر از مدیران و مسئولان این حوزه  به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی مشهد در حال برگزاری است.   

  به گزارش وب دا، این همایش 28 و 29 مهر ماه با حضور دکتر سیدعلی صدرالسادات معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و آقای احمد ماهی مدیرکل منابع انسانی وزارت در حال برگزاری است.

دبیر بیست و سومین همایش سراسری مدیران منابع انسانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی هدف از برگزاری این همایش را بررسی چالشها و نقاط قوت و ضعف حوزه منابع انسانی وزارت بهداشت اعلام و بیان کرد: در این همایش مدیران منابع انسانی دانشگاههای علوم پزشکی سراسر کشور و کارشناسان ستادی و روسای ادارات منابع انسانی وزارت بهداشت و سازمانهای مرتبطه حضور دارند.   

عبدالله ریحانی افزود: در طول دو روز برگزاری همایش اقدامات و عملکرد هشت کارگروه تخصصی در حوزه منابع انسانی وزارت بهداشت مورد بحث و بررسی قرار می گیرد.  

وی عناوین این کارگروههای تخصصی را "آمار و اطلاعات و دیده بانی منابع انسانی، قوانین و مقررات، کارگروه بررسی نرم افزار طرح نیروی انسانی، جذب و استخدام، نقل و انتقالات، بسته آموزشی کارگزینی، پایش و ارزیابی عملکرد حوزه منابع انسانی و کارگروه کارسنجی و زمان سنجی فرآیندها" برشمرد. 

 

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.


آخرین اخبار