انجام هفت جراحی زنده در کنگره میان دوره ای جامعه جراحان ایران

  • PDF

دبیر اجرایی پنجاه و پنجمین کنگره میان دوره ای جامعه جراحان ایران از انجام 7 جراحی زنده  با استفاده از  روشهای نوین و پیشرفته در مدت زمان برگزاری این کنگره خبر داد.

به گزارش وب دا، دکتر رضا باقری در حاشیه برگزاری پنجاه و پنجمین کنگره میان دوره ای جامعه جراحان ایران و پنجمین کنگره جراحان خراسان به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی مشهد که از 16 الی 19 آذر در بیمارستان قائم(عج) در حال برگزاری است اظهار داشت: این عمل ها با استفاده از آخرین روش های نوین جراحی در رشته های ارتوپدی، زنان و سرطان روده بزرگ انجام می شود.

این عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی مشهد با بیان اینکه برای نخستین بار است که کنگره ای با حضور 600 شرکت کننده در محیط دانشگاهی برگزار می شود اظهار داشت: در مدت زمان برگزاری این کنگره 100 سخنرانی و 20 نشست تخصصی در دو بخش جراحی های عمومی و تخصصی برگزار می شود.

دکتر باقری همچنین به توانمندی جراحان خراسان و دانشگاه علوم پزشکی مشهد اشاره و بیان کرد: هم اکنون دانشگاه علوم پزشکی مشهد در پیوند کبد، پیوند ریه و پیوند قلب رتبه های برتر کشور را به خود اختصاص داده است.

 

 

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.


آخرین اخبار