نخستین کنفرانس تحول و نواوری سازمانی با رویکرد اقتصاد مقاومتی برگزار می شود

  • PDF

نخستین کنفرانس ملی تحول و نوآوری سازمانی با رویکرد اقتصاد مقاومتی بهمن ماه امسال به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی مشهد برگزار می شود.

به گزارش وب دا، این کنفرانس به همت معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی مشهد و با همکاری معاونت برنامه ریزی دانشگاه آزاد اسلامی واحد مشهد ششم و هفتم بهمن سال جاری در مشهد برگزار خواهد شد.

ارتقاء بهره وری با استفاده از ظرفیت ها و مشارکت بخش غیر دولتی، ارتقاء تاب آوری سازمانی از طریق چابک سازی ساختار منابع انسانی، بومی سازی مدل های بهره وری با تاکید بر استراتژی های درون زا، بهبود مستمر فرایندهای انجام کار  و توسعه فناوری های اداری، تجاری سازی دانش با رویکرد اقتصاد دانش بنیان، توسعه کارآفرینی در بسترهای آموزشی، توسعه گردشگری و بازاریابی خدمات، جیره بندی در نظام سلامت، صيانت از حقوق شهروندی و تقویت فرهنگ جهادی با رویکرد اقتصاد مقاومتی، فرهنگ سازی ارتقای خدمات الکترونیکی و مدیریت اطلاعات، مدیریت بحران و مدیریت منابع مالی از جمله محورهای این کنفرانس محسوب می شود.

علاقمندان برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانند به نشانی اینترنتی 

http://cong-odi.mums.ac.ir/index.php مراجعه کنند. 

 

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.


آخرین اخبار