مشهد میزبان نخستین کنفرانس ملی تحول و نوآوری سازمانی با رویکرد اقتصاد مقاومتی

  • PDF

نخستین کنفرانس ملی تحول و نوآوری سازمانی با رویکرد اقتصاد مقاومتی با حضور بیش از 500 نفر از استادان و دانشجویان از سراسر کشور با همکاری مشترک دانشگاه علوم پزشکی مشهد و دانشگاه اسلامی واحد مشهد برگزار می شود.

به گزارش وب دا، دبیر سیاستگذاری کنفرانس تحول و نوآوری سازمانی با رویکرد اقتصاد مقاومتی در این خصوص گفت: در این کنفرانس که طی روزهای ششم و هفتم بهمن ماه برگزار می شود، دکتر محمد شریعت مداری معاون اجرایی رییس جمهور و دکتر داود دانش جعفری مشاور عالی وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی از میهمانان ویژه کنفرانس مزبور هستند.

محسن صادق پور اظهار داشت: این همایش به منظور عمل به فرمایش رهبر معظم انقلاب در زمینه اقتصاد مقاومتی و لزوم تحول و نوآوری سازمانی در این زمینه برگزار می شود.

وی گفت: 405 مقاله به دبیرخانه همایش ارسال شده که از این تعداد 130 مقاله مربوط به حوزه سلامت و 275 مقاله مربوط به حوزه عمومی است.

صادق پور افزود: طی 2 روز برگزاری همایش مزبور 200 مقاله در قالب سخنرانی و پوستر ارائه می گردد که 90مقاله آن مربوط به حوزه سلامت است.

دبیر علمی این همایش نیز گفت: در طول برگزاری همایش مزبور چهار کارگاه آموزشی با عنوان های کارآفرینی اینترنتی، برنامه ریزی نیروی انسانی با روش وایزن (WISN)، مدیریت بحران با تلفات انبوه و کارگاه جایگاه حقوق سلامت در اقتصاد مقاومتی برپا خواهد شد.

غلامعباس شکاری افزود: در این مدت 2 میزگرد به نام های پزشک خانواده، سطح بندی خدمات و نظام ارجاع و همچنین میزگرد تحول و نوآوری و اقتصاد مقاومتی برگزار خواهد شد.

وی مهمترین محورهای همایش مزبور را شامل ارتقای بهره وری با استفاده از ظرفیت ها و مشارکت بخش خصوصی، ارتقای تاب آوری سازمانی از طریق چابک سازی ساختار منابع انسانی، بهبود مستمر فرآیندهای انجام کار، توسعه کار آفرینی در بسترهای آموزشی، توسعه گردشگری و بازاریابی خدمات، جیره بندی در نظام سلامت و صیانت از حقوق شهروندی عنوان کرد.

وی با اشاره به سطوح پیاده سازی برنامه های اقتصاد مقاومتی گفت: سطح اول شامل مطالعه در حوزه اقتصاد مقاومتی و تشخیص نقاط ضعف، مرحله دوم شامل ارائه راهکارها، مدیریت مشکلات موجود و کاهش نقاط ضعف و مرحله سوم نیز شامل نوآوری و تحول است.

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.