ارائه 200 مقاله در کنفرانس ملی تحول و نوآوری سازمانی با رویکرد اقتصاد مقاومتی

  • PDF

دبیر سیاستگذاری کنفرانس تحول و نوآوری سازمانی با رویکرد اقتصاد مقاومتی، از ارائه 200 مقاله در مدت زمان برگزاری این کنفرانس خبر داد و اظهار داشت: از این تعداد 90 مقاله در حوزه سلامت ارئه می شود.

به گزارش وب دا، محسن صادق پور در مراسم آغاز به کار نخستین کنفرانس ملی تحول و نوآوری سازمانی با رویکرد اقتصاد مقاومتی با بیان اینکه در مدت زمان فراخوان این کنفرانس 405 مقاله به دبیرخانه ارسال شد که از این تعداد 200 مقاله در بخش های سخنرانی و پوستر پذیرفته شده است اظهار داشت: در ارزیابی و پذیرش مقالات گروه اقتصاد و مدیریت سلامت دانشکده بهداشت و گروه مدیریت دانشگاه آزاد اسلامی همکاری موثری با دبیرخانه این کنفرانس داشتند.

وی خاطر نشان کرد: برپایی نمایشگاه اقتصاد مقاومتی و  برگزاری چهار کارگاه آموزشی با عنوان های کارآفرینی اینترنتی، برنامه ریزی نیروی انسانی با روش وایزن (WISN)، مدیریت بحران با تلفات انبوه و کارگاه جایگاه حقوق سلامت در اقتصاد مقاومتی از دیگر بخش های این کنفرانس دو روزه است.

دبیر سیاستگذاری کنفرانس تحول و نوآوری سازمانی با رویکرد اقتصاد مقاومتی با اشاره به منویات و سیاست های ابلاغی مقام معظم رهبری در حوزه اقتصاد مقاومتی اظهار داشت: ما باید علاوه بر ارائه راهکار برای مقابله با تحریم های خارجی، خود را از درون نیز مقاوم کنیم که در این میان دانشگاه ها نقش موثری در این زمینه دارند.

صادق پور با تاکید بر اینکه دانشگاه صنعت نیست و بیشتر وظیفه تولید فکر را دارد خاطر نشان کرد: عمل به فرمایشات مقام معظم رهبری در زمینه اقتصاد مقاومتی باید واقعی و ملموس باشد و دستاوردهای این کنفرانس می تواند در زمینه سیاست گذاری و تصمیم گیری مدیران و مسئولان ارشد نقش موثری داشته باشد.

وی در ادامه افزود: تصمیم گیری برای برگزاری کنفرانس از دو ماه پیش بر اساس انعقاد تفاهم نامه میان دانشگاه علوم پزشکی مشهد و دانشگاه آزاد اسلامی واحد مشهد انجام شد و در این مدت مسئولان و اعضای دبیرخانه به صورت شبانه روزی برای برگزاری هر چه بهتر آن تلاش کردند.

صادق پور افزود: قرار است در روز دوم این کنفرانس دکتر محمد شریعت مداری معاون اجرایی رییس جمهور و دکتر داود دانش جعفری مشاور عالی وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی نیز حضور داشته باشند.

دکتر شکاری دبیرعلمی کنفرانس ملی تحول و نوآوری سازمانی با رویکرد اقتصاد مقاومتی، افزایش بهره وری و گسترش خدمات، توسعه خدمات پزشکی با رویکرد اقتصاد مقاومتی و با هدف تنوع در خدمات، بهبود کیفی خدمات و پاسخگویی به مردم و دستیابی به سازمان کارا را از جمله اهداف برگزاری این کنفرانس عنوان کرد.

وی افزود: ارتقای بهره وری با استفاده از ظرفیت ها و مشارکت بخش خصوصی، ارتقای تاب آوری سازمانی از طریق چابک سازی ساختار منابع انسانی، بهبود مستمر فرآیندهای انجام کار، توسعه کار آفرینی در بسترهای آموزشی، توسعه گردشگری و بازاریابی خدمات، جیره بندی در نظام سلامت و صیانت از حقوق شهروندی از جمله محورهای این همایش محسوب می شود.  

گفتنی است: کنفرانس تحول و نوآوری سازمانی با رویکرد اقتصاد مقاومتی با همکاری دانشگاه علوم پزشکی مشهد و دانشگاه آزاد اسلامی واحد مشهد، طی روزهای ششم و هفتم بهمن با حضور اندیشمندانی از سراسر کشور در تالار رازی دانشکده بهداشت در حال برگزاری است. 

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.


آخرین اخبار