مشهد میزبان همایش بین المللی سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی

  • PDF

همایش بین المللی سلولهای بنیادی و پزشکی بازساختی، فروردین امسال با حضور حدود یکهزار و 200 پزشک و پژوهشگر به میزبانی مشهد برگزار می شود.

به گزارش وب دا،دبیراجرایی این همایش گفت: این همایش 30 فروردین با حضور اساتید، پزشکان، پژوهشگران و دانشجویان دوره های تحصیلات تکمیلی برگزار خواهد شد.

وی بیان کرد: در این همایش 12 نفر از استادان برجسته حوزه سلول های بنیادی و مهندسی بافت از کشورهای آلمان، آمریکا، استرالیا، ایتالیا، چین، مالزی و ترکیه حضور خواهند داشت.

وی خاطرنشان کرد: این همایش دارای 12 امتیاز آموزش مداوم برای گروههای مختلف علوم پزشکی، داروسازی، دندانپزشکی و پیراپزشکی با توجه به تناسب رشته است.

همایش بین المللی سلولهای بنیادی و پزشکی بازساختی به همت جهاد دانشگاهی و با همکاری دانشگاه علوم پزشکی و دانشگاه فردوسی مشهد و پژوهشگاه رویان برگزار خواهد شد.

مخاطبان برای نام نویسی  و کسب اطلاعات بیشتر در مورد کنگره می توانند به نشانی اینترنتی www.mashhadstemcell.com   مراجعه نمایند. 

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.


آخرین اخبار