چهارم آبان ماه جاری ؛ اولين كنگره بين المللي تمرين ذهني وعلوم عصب - رفتاري برگزار مي شود

  • PDF

 

دانشيار بيهوشي دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: اولین کنگره بین المللی تمرین ذهنی و علوم عصب - رفتاری چهارم تا ششم آبان ماه جاری در دانشگاه علوم پزشکی مشهد برگزار می شود.

 

 به گزارش وب دا؛ دکتر مهدی فتحی در خصوص برگزاری اولین کنگره بین المللی تمرین ذهنی و علوم عصب - رفتاری در دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: این کنگره به مدت دو روز از تاریخ چهارم الی ششم آبان ماه جاری به میزبانی دانشگاه علوم پزشكي مشهد، انجمن علمي هيپنوتيزم باليني ايران و با همكاري دانشگاه فردوسي مشهد و آكادمي ملي المپيك برگزار مي شود.

 

 وی ادامه داد: اولین کنگره بین المللی تمرین ذهنی و علوم عصب - رفتاری با هدف آشنایی و تاکید بر توانمندی های ذهن در مدیریت بدن و رفتار و ارتقای وضعيت سلامت و عملکرد درماني و بازتواني بيماران طراحی شده است.

 

دبیر اولین کنگره بین المللی تمرین ذهنی و علوم عصب - رفتاری ابراز داشت:در این کنگره اصول تمرین ذهن و شکوفایی توانایی های ذهنی در ارتقای کیفیت زندگی، بهبود عملکردهای رفتاری و استفاده موثر و بهینه از به کارگیری ذهن در حیطه های مختلف آموزشی، درمانی و ورزشی مورد تبادل نظر متخصصین داخلی و خارجی قرار خواهد گرفت.

 

دکتر فتحی ابراز داشت: محورهاي پزشكي اين كنگره  بر تمرین ذهنی برای بیماران با اختلال ذهنی، تمرین ذهنی برای آسیب های دژنراتیو نخاعی، تمرین ذهنی جهت افزایش توانایی های یادگیری، تمرین ذهنی در بازتوانبخشی، تمرین ذهنی در دندانپزشکی، تمرین ذهنی جهت  بهبود در زندگی،تمرین ذهن و اجتناب از اعتیاد و ... متمرکز است.

 

دانشیار بیهوشی دانشگاه علوم پزشکی مشهد بیان داشت: در این کنگره علاوه بر پنل های تخصصی، سخنرانی اساتید برجسته از کشورهای سوئد، بلژیک و آلمان و کارگاه های آموزشی، از حضور قهرمانان ملی و المپیک و انتقال تجربیات مدیریت ذهنی این افراد استفاده و همچنین نمایشگاهی از نشان های معروف ورزشی برپا خواهد شد.

 

لازم به ذکر است آخرین مهلت ارسال آثار به دبیر خانه همایش 31 شهریور ماه سالجاری است. علاقمندان جهت دریافت اطلاعات بيشتر به وب سايت كنگره به آدرس cong-mentaltraining2017.mums.ac.ir

مراجعه نمایند.

 

 

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.


آخرین اخبار