مشهد میزبان نخستین کنگره بین المللی تغذیه

  • PDF

نخستین کنگره بین المللی تغذیه از تحقیقات علوم پایه تا مداخلات بالینی شهریور ماه امسال به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی مشهد برگزار می شود.

به گزارش وب دا، این کنگره 15 الی 17 شهریور ماه در محورهای تغذیه انسانی و سلامتی،مکانیسم های سلولی مولکولی در چاقی ، سندرم متابولیک و بیماریهای مرتبط،طب سلولی مولکولی و بیماری های تغذیه،مطالعات علوم بالینی در حوزه های ژنتیک ، تغذیه و نوتریژنتیک،تغذیه بیماری های قلبی عروقی،روزه داری و سلامت،علوم صنایع غذایی،سلامت مواد غذایی،فناوری های مواد غذایی،شیمی مواد غذایی،میکروبیولوژی مواد غذایی،بیوتکنولوژی مواد غذایی و علوم غذایی و تکنولوژی نانو در دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی مشهد برگزار می شود.

در این همایش تلاش می شود که با تجمیع همه متخصصین مرتبط با علوم تغذیه و سلامتی آخرین دستاوردهای موجود در علم غذا به اشتراک گذاشته شود و نیز با ارائه بحث های علمی در تحکیم ارتباط بین علوم پایه ، تغذیه انسانی ، سلامت و صنایع غذایی موثر واقع شود.

این همایش برای اولین بار و با مشارکت و اطلاع سازمان جهانی یونسکو برگزار خواهد شد.

آخرین مهلت ارسال چکیده مقالات به این کنگره اول مرداد ماه اعلام شده است و علاقمندان برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانند به وب سایت همایش به نشانی http://cong-nlrhi.mums.ac.ir/fa/ مراجعه کنند.

نظرات   

# تشكرجوان دوست 1396-06-09 07:37
با آرزوي موفقيت براي تمام مسوولين اين همايش
پاسخ | پاسخ با نقل قول کردن | نقل قول

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.


آخرین اخبار