انتصاب مسئول راه اندازی موزه و مرکز اسناد دانشگاه علوم پزشکی مشهد

  • PDF

انتصاب سرپرست شبکه بهداشت و درمان خوافرییس دانشگاه علوم پزشکی مشهد در حکمی مسئول راه اندازی موزه و مرکز اسناد دانشگاه را منصوب نمود.

به گزارش وب دا، دکتر محمد رضا دارابی در این حکم دکتر علی عماد زاده عضو هیات علمی دانشگاه را به عنوان مسئول راه اندازی موزه و مرکز اسناد دانشگاه علوم پزشکی مشهد منصوب نموده است.

در این حکم تاکید شده است؛ با استفاده از حداکثر توان و تجربه و بهره مندی از تجارب ارزشمند موجود نسبت به جمع آوری سوابق مشاهیر و مفاخر دانشگاه و نیز تهیه و گردآوری محتوای لازم برای راه اندازی موزه و مرکز اسناد دانشگاه ، با همکاری کلیه واحدها اقدام شود.

بدیهی است ضرورت دارد کلیه واحدهای دانشگاه جهت راه اندازی موزه و مرکز اسناد دانشگاه همکاری لازم را داشته باشند و همچنین کمیته جانمایی فضاهای فیزیکی نیز نسبت به تعیین مکان مناسب اقدام نماید. 

انتصاب سرپرست شبکه بهداشت و درمان خواف

  • PDF

انتصاب رییس دانشکده توانبخشی و پیراپزشکی دانشگاه علوم پزشکی مشهدرییس دانشگاه علوم پزشکی مشهد در حکمی، سرپرست شبکه بهداشت و درمان شبکه بهداشت و درمان خواف را منصوب نمود.

به گزارش وب دا، دکتر محمد رضا دارابی در این حکم دکتر ناهید صاحبدل فر را به عنوان سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان خواف منصوب نموده است.

 پاسخگویی شایسته به نیاز ها و خواسته های مردم شریف شهرستان در حوزه سلامت ،ارتقاء برنامه های جاری حوزه های بهداشتی ، درمانی و فرهنگی به منظور تحقق عدالت در سلامت،هماهنگی لازم با معاونین و مدیران دانشگاه ،تعامل مثبت و سازنده با مسئولین محترم شهرستان و تقویت هماهنگی های برون بخشی،صیانت و ارتقاء منابع انسانی ، فیزیکی و مالی شبکه و نگاه سلامت محور با اولویت پیشگیری و تسری برنامه های  بهداشتی و پایش برنامه ها از جمله مواردی است که رییس دانشگاه در این حکم به آن تاکید نموده است.

تغییر ساعت ادارات مشهد از 19 تیر ماه

  • PDF

 

 استاندار خراسان رضوی از تغییر ساعت کاری ادارات این استان از ۱۹ تیر خبر داد.

 به گزارش وب دا، علیرضا رشیدیان اظهارکرد: طبق پیش بینی اداره کل هواشناسی استان مبنی بر افزایش فزاینده دمای هوا در اکثر نقاط استان بویژه مناطق گرمسیر و بر مبنای مصوبه هیات وزیران و تقاضای شرکت توزیع نیروی برق ساعات کار ادارات و دستگاه های دولتی ، بانک ها ، شهرداری ها و سایر موسسات عمومی غیر دولتی در تمامی شهرستان های استان این تغییر ساعات کار اعمال می شود.

وی افزود:ساعات کار تمامی این بخش ها از ۱۹ تا ۲۵ تیرماه به مدت یک هفته از ساعت ۶:۳۰ دقیقه صبح تا ۱۳:۳۰ دقیقه تعیین شده است.

استاندار خراسان رضوی همچنین به منظور افزایش پایداری شبکه برق استان تاکید کرد : مدیران در تمامی این بخش ها ضمن رعایت سایر مفاد مندرج در مصوبه هیات وزیران برای به حداقل رساندن مصرف برق طی ساعات کاری و از مدار خارج کردن تمامی وسایل سرمایشی و روشنایی غیرضروری بعد از ساعات کاری و در صورت ضرورت وارد مدار کردن دیزل ژنراتورهای اضطراری نیز تمهیدات لازم را فراهم و در عین اقدام، نظارت های لازم را نیز بر اجرای آن اعمال کنند.

وی تصریح کرد: تصمیم گیری برای بعد از این تاریخ موکول به اعلام شرایط جوی از سوی اداره کل هواشناسی و سایر مباحث مربوطه بوده و در صورت تداوم گرمای هوا و ضرورت ادامه این تغییرات ، اطلاع رسانی های لازم پیرامون موضوع انجام خواهد شد.

لازم به ذکر است این تغییر ساعت مختص ادارات است و بیمارستانها ،اورژانس ها و مراکز بهداشتی و درمانی برابر رویه گذشته و بر اساس ساعات كاري متداول خدمت رساني خواهند نمود.

برگزاری نشست کارگروه تخصصی رفاهی دانشگاه علوم پزشکی مشهد

  • PDF

نشست کارگروه تخصصی رفاهی دانشگاه علوم پزشکی مشهد، با حضور رابطان و مسئولان رفاهی این دانشگاه برگزار شد.

به گزارش وب دا، مدیر پشتیبانی دانشگاه علوم پزشکی مشهد در حاشیه این نشست اظهار داشت: این نشست به منظور برنامه ریزی در راستای ارائه خدمات رفاهی  مطلوب با توجه به دستور العمل رفاهی و ورزشی کارکنان،تهیه طرحهای رفاهی در چارچوب سیاستهای کلی دانشگاه ،افزایش رفاه کارکنان با هدف ایجاد انگیزه برای خدمت رسانی بهتر به پرسنل و تکریم و جلب رضایت ارباب رجوع و تهیه بسته های رفاهی (اقامتی ، برگزاری تورهای گردشگری ، فوق برنامه و ...) برگزار شد.

دکتر منفرد،ارائه خدمات الکترونیکی رفاهی و ورزشی در راستای جلوگیری از مراجعه حضوری و صرفه جویی در وقت و هزینه ها و حداکثر بهره وری از امکانات و فضاهای موجود در راستای تامین نیازهای رفاهی پرسنل را از دیگر اهدف این کارگروه برشمرد.

وی خاطر نشان کرد: در این نشست آئین نامه رفاهی و ورزشی کارکنان غیر هیات علمی در بخش های مزایای غیر مستمر، امور رفاهی، خدمات حمایتی تفریحی و زیارتی  و امور ورزشی مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

نشست رفاهی

نشست رفاهینشست رفاهی

 

آخرین اخبار