دعوت به همکاری نیروی شیفت دوم برای خدمت در بانک چشم دانشگاه

  • PDF

به منظور تامین بخشی از نیروی انسانی مورد نیاز بانک چشم دانشگاه علوم پزشکی مشهد، از کارکنان شاغل در دانشگاه(‌کارکنان رسمی، پیمانی و قراردادی) در قالب شیفت دوم دعوت به همکاری شده است.  

به گزارش وب دا،این فراخوان برای سمت های پرستار، کارشناس اتاق عمل، کارشناس آزمایشگاه، کارشناس رایانه، کارشناس روابط عمومی، حسابدارو امین اموال، انباردار، کارپرداز، متصدی امور دفتری و بایگانی و همچنین خدمات عمومی، منتشر شده است.

در همین زمینه مدیریت توسعه سازمان و منابع انسانی دانشگاه با ارسال ایمیل به همکاران دانشگاه، نسبت به اعلام این موضوع و ارسال فرم تقاضای مربوطه اقدام نموده است.

همکاران در صورت تمایل می‌توانند نسبت به تکمیل فرم پیوست ایمیل مورد نظر اقدام و تا ششم شهریور ماه جاری، فرم تکمیل شده را به ایمیل اداره کارگزینی ستاد مرکزی دانشگاه به نشانی odhrm.pers[a]mums.ac.ir ارسال نمایند.

 

برگزاری آزمون توجیهی بدو خدمت کارکنان دانشگاه

  • PDF

مدیر توسعه سازمان و منابع انسانی دانشگاه علوم پزشکی مشهد از برگزاری آزمون توجیهی بدو خدمت کارکنان واحدهای تابعه این دانشگاه خبر داد.

به گزارش وب دا، عبداله ریحانی یساولی با اشاره به اینکه در آزمون مذکور، حدود 860 نفر از کارکنان دانشگاه شرکت نمودند افزود: طبق بخشنامه‌های ابلاغی وزارت بهداشت، تمامی کارکنان دارای مقاطع تحصیلی دیپلم به بالا، ملزم به گذراندن دوره توجیهی بدو خدمت هستند.

شایان ذکر است این آزمون در روز جمعه 27 مرداد در 9  حوزه مشهد و شهرستان های قوچان ، کاشمر، خواف ، تایباد، سرخس، فریمان ، چناران  و درگز به صورت همزمان برگزار گردید.

شرکت کنندگان می‌توانند جهت مشاهده اطلاعیه های آزمون شامل اعلام نتایج، مشاهده پاسخ نامه و دریافت فرم گزارش شناخت به سامانه دوره توجیهی بدو  خدمت به نشانی اینجا مراجعه نمایند.

برگزاری آزمون توجیهی بدو استخدام کارکنان دانشگاه علوم پزشکی مشهد

  • PDF

مدیر توسعه سازمان و منابع انسانی دانشگاه علوم پزشکي مشهد از برنامه ریزی برای برگزاری آزمون توجیهی بدو استخدام کارکنان دانشگاه خبر داد.

به گزارش وب دا، عبداله ریحانی یساولی با اشاره به برگزاری آزمون در روز جمعه 27 مرداد با حضور 860  نفر از کارکنان واحدهای تابعه دانشگاه افزود: بر اساس  بخشنامه های ابلاغی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی ، تمامی کارکنان با مدرک تحصیلی دیپلم به بالا، ملزم به اخذ گواهی دوره توجیهی بدو استخدام هستند.

شایان ذکر است این آزمون توجیهی با توجه به محل زندگی داوطلبین، در 9  حوزه مشهد و شهرستان های قوچان ، کاشمر، خواف ، تایباد، سرخس، فریمان ، چناران  و درگز به صورت همزمان برگزار خواهد شد.

ثبت نام کنندگان میتوانند جهت دریافت کارت ورود به جلسه آزمون به آدرس http://emp.mums.ac.ir/Amozesh/Register/Index.aspx مراجعه نمایند.

انتصاب مدیر طرح آموزش و مشاوره زوجین بدو ازدواج

  • PDF

رییس دانشگاه علوم پزشکی مشهد در حکمی مدیر طرح آموزش و مشاوره زوجین بدو ازدواج را منصوب کرد.

به گزارش وب دا، دکتر مهرابی بهار در این حکم مهدی غلامی مقدم را با توجه به ضرورت راه اندازی مرکز آموزش و مشاوره زوجین بدو  ازدواج مراجعه کننده به مراکز جامع سلامت و بنا به پیشنهاد رییس دفتر استانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های خراسان رضوی به این سمت منصوب نموده است.