اعلام زمان نام نویسی بیمه تکمیل درمان دانشگاه علوم پزشکی مشهد

  • PDF

نام نویسی بیمه تکمیل درمان کارکنان و اعضای هیأت علمی دانشگاه علوم پزشکی مشهد از امروز 24 مهر ماه آغاز شد.  

به گزارش وب دا، مدیر پشتیبانی دانشگاه علوم پزشکی مشهد با اشاره به تمدید قرارداد با شرکت بیمه ایران درسال96-95، اظهار داشت: تمامی کارکنان شاغل دانشگاه (اعم از:نیروهای رسمی، رسمی آزمایشی، پیمانی، قراردادی تبصره سه و چهار، مشمولین قانون کار، نیروهای طرحی و پزشک خانواده) که متقاضی استفاده از خدمات بیمه تکمیل درمان هستند می توانند در بیمه تکمیل درمان نام نویسی کنند.

دکتر حسن منفرد خاطر نشان کرد: متقاضیان می توانند با مراجعه به سامانه رفاهی اداره رفاه مدیریت پشتیبانی دانشگاه به نشانی http://refahi.mums.ac.ir:83 نسبت به نام نویسی خود و خانواده تحت تکفل خود (همسر، فرزندان و پدر و مادر)به صورت کاملا اختیاری از 24 مهر ماه به مدت 15روز اقدام نمایند.

دکتر منفرد  خاطر نشان کرد: نام نویسی و عضویت در بیمه تکمیلی سال گذشته ملاک عمل نبوده و همکاران بایستی حتما در تاریخ های مذکور به سامانه فوق،(از طریق مرور گر گوگل کروم و فايرفاکس)مراجعه و نسبت به ثبت نام خود و اعضای خانواده خود، اقدام نمایند.

گفتنی است امسال برای اولین بار ،جهت رفاه حال کارکنان دانشگاه، خدمات دارو و ویزیت نیز در این قرارداد لحاظ گردیده است.

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.


آخرین اخبار