انتصاب سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان فریمان

  • PDF

رییس دانشگاه علوم پزشکی مشهد در حکمی سرپرست شبکه بهداشت و درمان فریمان را منصوب کرد.

به گزارش وب دا، دکتر مصطفی مهرابی بهار در این حکم، دکتر محمد علی پاینده را به عنوان سرپرست شبکه بهداشت و درمان فریمان منصوب نموده است.

در این حکم آمده است: انتظار می رود ضمن تعامل درون و برون بخشی و هماهنگی های لازم با حوزه های مختلف، در راستای تحقق چشم انداز و اهداف نقشه علمی دانشگاه و رهنمودهای مقام معظم رهبری در سال اقتصاد مقاومتی،اقدام و عمل نهایت سعی و تلاش خود را مبذول نمایید.

پاسخگویی مناسب به نیازها و خواسته های مردم این شهرستان در حوزه بهداشت و درمان، هماهنگی لازم با معاونین و مدیران دانشگاه در خصوص تکالیف قانونی حوزه سلامت، تعامل سازنده با مسئولین شهرستان در راستای عملیاتی نمودن اهداف نظام سلامت متناسب با نیاز جامعه تحت پوشش، نگاه سلامت نگر با اولویت پیشگیری و تسری برنامه های بهداشتی با اتکا بر اصول و اجرا سیستم مراقبتهای اولیه بهداشتی و پایش این برنامه ها و ارتقاء کیفیت خدمات بهداشتی و درمانی در راستای اجرای برنامه تحول نظام سلامت از جمله مواردی است که در این حکم به آن تاکید شده است. 

نظرات   

# تبریکسعید زحمتکش 1395-10-06 11:21
عرض تبریک و آرزوی توفیق ،خدمت آقای دکتر پاینده داریم.
پاسخ | پاسخ با نقل قول کردن | نقل قول

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.