آغاز نیازسنجی فردی دوره های آموزشی دانشگاه علوم پزشکی مشهد

  • PDF

نیازسنجی فردی دوره های آموزشی سال 96 کارکنان دانشگاه علوم پزشکی مشهد آغاز شده است و تا هشتم اردیبهشت ادامه دارد.

به گزارش وب دا، تمامی كاركنان رسمی -  پیمانی - تبصره 3 ماده 2 -  پزشک خانواده و مشمولین قانون طرح پزشکان و پیراپزشکان  می توانند از 28 فروردین الی هشتم اردیبهشت با مراجعه به سامانه آموزش و بهسازی منابع انسانی-سامانه پیام به نشانی " http://empeducation.mums.ac.ir/Payam_Main_Page.aspx " نسبت به انتخاب و اولویت بندی دوره های آموزشی پیشنهادی بر اساس دستورالعمل اجرای نیازسنجی فردی اقدام نمایند.

در این اطلاعیه تاکید شده است، کارکنان در صورت داشتن سمتی مغایر با  عنوان  و یا پست سازمانی قید شده در حکم کارگزینی(با تایید مدیر واحد مربوطه و درج ابلاغ انشائی سمت انتخابی در جایگاه تعیین شده )، می توانید علاوه بر پست سازمانی، بر اساس سمت سازمانی ابلاغی نیز نیازسنجی نمایند.

پرینت نیار سنجی فردی می بایست حتماً به امضاء و تایید مدیر  و سرپرست بلافصل برسد، در غیر این صورت نیازسنجی فردی تایید نهایی نخواهد شد و مجاز به شرکت در دوره های آموزشی نمی باشید.

کارکنان لازم است پیش از انجام نیازسنجی فردی حتماً دستورالعمل اجرای نیازسنجی فردی را بصورت کامل و دقیق مطالعه نمایید. ضمناً در صورت ایجاد ابهام و پاسخ به سئوالات احتمالی در اين خصوص به رابط آموزشي واحد محل خدمت خود مراجعه نمایند.

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.


آخرین اخبار