نوزاد 24 انگشتی گنابادی با هزینه خیران درمان می شود

  • PDF

شورای مشارکت های مردمی بیمارستان امام رضا(ع) مشهد  از نوزاد 24 انگشتی که 24 خرداد ماه در بیمارستان علامه بهلول این شهر به دنیا آمد برای تامین هزینه های عمل جراحی و بیماری قلبی احتمالی این نوزاد اعلام آمادگی کرد.  

به گزارش وب دا؛ مدیر شورای مشارکت های مردمی بیمارستان امام رضا (ع) مشهد گفت: کلیه هزینه های عمل جراحی نوزاد  توسط گروه "حمایت از بیماران میزبانان خورشید" پرداخت می شود.   

غلامرضا عباسی روز شنبه در گفت وگو با خبرنگار وبدا افزود: پیرو انتشار فیلم نوزاد تازه متولد شده گنابادی با انگشتان اضافی،خیرین گروه میزبانان خورشید کلیه هزینه های عمل جراحی برای برگشت به حالت طبیعی دست و پای این نوزاد را تقبل کرده است.

عباسی با اشاره به اینکه این بیمار به دلیل نداشتن هزینه های درمان  از پیگیری درمان منصرف شده بود افزود: طی تماس تلفنی با پدر نوزاد  از ایشان دعوت شد تا برای پیگیری و ادامه درمان  و حمایت گروه میزبانان خورشید  به دفتر مشارکت های مردمی (گروه میزبانان خورشید) بیمارستان امام رضا (ع) مراجعه نماید تا تحت نظر  متخصصین ارتوپدی و قلب نوزادان اقدامات درمانی صورت گیرد.

وی بیان کرد: هدف اصلی فعالیت گروه میزبانان خورشید این است که هیچ بیماری به دلیل نداشتن هزینه های درمانی از درمان منصرف نشود،لذا خیران عضو این گروه برای پرداخت هزینه های درمان بیماری احتمالی قلبی و  ترمیم انگشتان این نوزاد اعلام امادگی کردند.

گفتنی است : گروه حمایت از بیماران میزبانان خورشید در سال 1392 فعالیت خود را با هدف تامین هزینه های درمان بیماران نیازمند در مشهد آغاز کرد، این گروه هم اکنون دارای بیش از 700 عضو خیر و نیک اندیش است و ماهیانه با مبلغ حدود 60 میلیون تومان به 200 بیمار نیازمند کمک می کند .

جلسات این گروه هر هفته سه شنبه ساعت 7:30 صبح در سالن مرحوم کیخسروی واقع در بیمارستان امام رضا (ع) برای رسیدگی به پرونده های بیماران نیازمند تشکیل می شود و حضور برای عموم آزاد است.

آخرین اخبار