بازدید استاندار خراسان رضوی از طرح های در حال ساخت دانشگاه علوم پزشکی مشهد

  • PDF

استاندار خراسان رضوی از چند طرح در حال ساخت درمانی دانشگاه علوم پزشکی مشهد در مناطق کم برخوردار و حاشیه شهر مشهد بازدید کرد.

به گزارش وب دا، مهندس رشیدیان به همراه دکتر مهرابی بهار رییس دانشگاه علوم پزشکی مشهد، دکتر بحرینی معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه، دکتر بهرامی معاون بهداشتی دانشگاه و چند تن از مدیران و کارشناسان دانشگاه با حضور در محل اجرای روند اجرای پروژه های در حال ساخت خدماتی و درمانی در مناطق حاشیه شهر و کم برخوردار شهر مشهد را مورد بازدید قرار داد.

بازدید از پروژه در حال ساخت کلینیک ویژه سیدی از جمله طرح ها يی بود که توسط استاندار و هیات همراه مورد بازدید قرار گرفت.

این طرح در قالب تیپ دو هزار، به منظور گسترش خدمات کلینیکی به شهروندان به ویژه ساکنان مناطق کم برخوردار در زمینی به مساحت دو هزار و 700  مترمربع و با اعتباری بیش از 50 میلیارد ریال در حال اجراست.

بازدید از کلینیک ویژه شهید هاشمی نژاد از دیگر طرح هایی بود که مهندس رشیدیان آن را مورد بازدید قرار داد. این طرح نیز در  بیمارستان شهید هاشمی نژآد در قالب تیپ 3 هزار در زمینی به مساحت سه هزار و 600 متر مربع و با اعتباری بیش از 65 میلیارد ریال در حال اجراست.

استاندار خراسان رضوی در ادامه با حضور در بیمارستان شهید هاشمی نژاد از بخش های مختلف این مرکز بازدید و روند ارائه خدمات به بیماران را مورد بررسی قرار داد.

علی رضا رشیدیان در این بازدید ضمن تقدیر از خدمات ارائه شده به سکونتگاه های غیر رسمی مشهد مقدس، اظهار داشت: خدمات دولت تدبیر و امید در حوزه ی بهداشت و درمان چشمگیر و قابل تقدیر است.

وی با بیان این که دستگاه های اجرایی مختلف با جدیت، موضوع خدمت رسانی به مناطق حاشیه ای شهر مشهد را دنبال می کنند؛ افزود: تامین زیر ساخت های لازم و توجه به مقوله ی سلامت از ضروریات است.

استاندار خراسان رضوی گفت: با عنایت  به حساسیت موضوع شخصا موارد مرتبط با حاشیه ی شهر را دنبال می کنم.  

 

 

 

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.


آخرین اخبار