با حضور وزیر بهداشت، افتتاح دی کلینیک تخصصی شهرستان سرخس

  • PDF

با حضور وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی، دی کلینیک تخصصی شهرستان سرخس به بهره برداری رسید.

به گزارش وب دا، این طرح در زیر بنای شش هزار و 500 متر مربع و در سه طبقه با اعتبارات وزارت نفت با هزینه بیش از 350 میلیارد ریال ساخته شده است.

این کلینیک که با کاربری بیمارستان 32 تختخوابی ساخته شده است، علاوه بر خدمات تخصصی، خدمات پاراکلینیکی از جمله آزمایشگاه و رادیولوژی نیز ارائه خواهد داد.

قرار است با مشارکت دانشگاه علوم پزشکی مشهد در تامین نیروی متخصص، علاوه بر خدمات رسانی به مجموعه کارکنان شرکت گاز این شهرستان، عموم مردم نیز از این خدمات بهره مند شوند.

وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی به منظور بررسی روند اجرای برنامه تحول نظام سلامت، بازدید از طرح های بهداشتی درمانی، افتتاح مرکز جامع خدمات روستایی و بازدید از بیمارستان لقمان حکیم  در شهرستان سرخس حضور یافته است.

گفتنی است:  دکتر مهرابی بهار رییس دانشگاه علوم پزشکی مشهد، دکتر احسان قاضی زاده نماینده مردم فریمان و سرخس در مجلس شورای اسلامی و دکتر مدقق معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی مشهد در این سفر وزیر بهداشت را همراهی می کنند. 

 

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.


آخرین اخبار