با حضور معاون بهداشت، افتتاح مرکز بهداشتی درمانی روستایی کندکلی سرخس

  • PDF

با حضور معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی مشهد، مرکز جامع خدمات سلامت روستایی کندکلی شهرستان سرخس به بهره برداری رسید.

به گزارش وب دا،این طرح با حضور دکتر بهرامی معاون بهداشت دانشگاه، دکتر بدیعی مشاور و مدیر دفتر حوزه ریاست و جمعی از مدیران و مسئول دانشگاهی و محلی به بهره برداری رسید. 

این طرح در مساحت 535 متر مربع به منظور گسترش خدمات بهداشتی و درمانی به مردم منطقه با هزینه بیش از 10 میلیارد ریال ساخته شده است.

با بهره برداری ازمرکز جامع خدمات سلامت روستایی که پیش از این در مکان استیجاری، خدمات ارائه می داد، بیش از 7 هزار نفر از مردم منطقه از خدمات بهداشتی و درمانی، غربالگری و پیشگیری بهره مند می شوند.

مدیر شبکه بهداشت و درمان سرخس در حاشیه بهره برداری از این طرح با اشاره به اینکه در قالب برنامه تحول نظام سلامت،خدمات بهداشتی و درمانی در این شهرستان گسترش یافته است اظهار داشت: در این مدت 5 پایگاه و خانه بهداشت با هزینه شش میلیارد ریال در این شهرستان ساخته شده است.

دکتر علی بیگی، استقرار پرونده الکترونیک سلامت ، تجهیز مراکز خدمات جامع سلامت، ،پوشش 100 درصدی طرح سلامت دهان و دندان و اجرای طرح دندانپزشک خانواده را از دیگر دستاوردهای برنامه تحول نظام سلامت در حوزه بهداشت برشمرد. 

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.


آخرین اخبار