اجرای 405 پروژه بهداشتی و درمانی در واحدهای زیر پوشش دانشگاه

  • PDF

با نظارت کارشناسان فنی دانشگاه علوم پزشکی مشهد، 405 پروژه بهداشتی و درمانی در واحدهای زیر پوشش دانشگاه علوم پزشکی مشهد اجرایی شده است.

به گزارش وب دا، معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی مشهد اظهار داشت: این تعداد پروژه بهداشتی و درمانی در راستای ارتقاء خدمات جامع همگانی و بر اساس توافق نامه منعقد شده با وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی در واحدهای زیر پوشش دانشگاه اجرایی شده است.

دکتر سید محمد حسین بحرینی خاطر نشان کرد: بر اساس این توافق نامه، 55 مرکز خدمات جامع سلامت روستایی به ازای هر مرکز روستایی 500 متر مربع، 75  مرکز خدمات جامع سلامت شهری به ازای هر مرکز شهری 600 متر مربع، 40  خانه بهداشت به ازای هر خانه بهداشت 100 متر مربع، 169  پایگاه  سلامت به ازای هر پایگاه  سلامت 250  متر مربع، 13ستاد شبکه و مرکز بهداشت شهرستان به ازای هرستاد یک هزار  متر مربع، یک آموزشگاه بهورزی با زیر بنای یک هزار  مترمربع ، 51 مرکز زیست پزشک به ازای هر مرکز 100 متر مربع،  169  پایگاه  سلامت به ازای هر پایگاه سلامت 250  متر مربع و یک 1 مرکز مراقبتهای اولیه به ازای هر مرکز 400 متر مربع ساخته می شود.  

وی تصریح کرد: برای 97 مورد از این پروژه ها  مکان یابی محل احداث پروژه انجام و جانمایی زمین محل احداث با حضور نماینده شبکه بهداشت و درمان انجام شده و نیز کلیه نقشه ها و برآورد هزینه ها برای 405 پروژه  تهیه و شرایط استعلام آماده شده است.

شایان ذکر است این پروژه ها به صورت پیمانی-امانی انجام خواهد شد.


باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.


آخرین اخبار