بازدید دکتر مهرابی بهار از پروژه توسعه مجتمع اقامتی گهرباران

  • PDF

رییس دانشگاه علوم پزشکی مشهد به اتفاق چهار تن از معاونین دانشگاه از چگونگی ساخت پروژه مجتمع اقامتی گهرباران دانشگاه بازدید به عمل آورد.

به گزارش وب دا؛ دکتر مهرابی بهار به همراه دکتر بحرینی؛ معان توسعه مدیریت و منابع، دکتر دارابی؛ معاون آموزشی و حجت الاسلام ابراهیمی؛ معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه از پروژه بازسازی و توسعه مجتمع رفاهی گهرباران ساری بازدید  و در جریان روند ساخت این طرح قرار گرفت.

پروژه توسعه مجتمع اقامتی گهرباران ساری با ساخت 29 واحد اقامتی جدید در شهر ساری در حال انجام است؛ که در بازدید صورت گرفته ریس دانشگاه علوم پزشکی مشهد خواستار سرعت بخشی در ساخت واحدهای جدید این مجتمع رفاهی شد.

همچنین به منظور ابراز همدردی با خانواده مرحوم دکتر میرنقی موسوی دانشیار فقید گروه چشم دانشگاه علوم پزشکی مشهد؛دکتر مهرابی بهار و جمعی از معاونین این دانشگاه به دیدار خانواده وی در شهر بهشهر رفت.

همچنین دکتر مهرابی بهار و همراهان وی بر سر مزار دکتر موسوی حاضر و با قرائت فاتحه یاد و خاطره این استاد فقید را گرامی داشتند. 

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.


آخرین اخبار