اجرای طرح ساماندهی فضای فیزیکی دانشگاه علوم پزشکی مشهد

  • PDF

طرح ساماندهی فضای فیزیکی دانشگاه علوم پزشکی مشهد به منظور استفاده بهینه از تمامی فضاهای فیزیکی این دانشگاه در دستور کار قرار گرفت.

به گزارش وب دا، دبیر کمیته ساماندهی فضای فیزیکی دانشگاه علوم پزشکی مشهد اظهار داشت: به منظور اجرای این طرح و برنامه ریزی و بهینه سازی کل فضاهای دانشگاه، شورای سیاست گذاری بر اساس مبنای علمی در دانشگاه تشکیل شده است.

دکتر شاپور بدیعی با اشاره به اینکه در دو سال اخیر تلاش های موثری در راستای توسعه فضای فیزیکی دانشگاه در بخش های مختلف آموزشی، درمانی و بهداشتی برداشته شده است خاطر نشان کرد: در این شورا تلاش می شود علاوه بر استفاده بهینه از فضاهای جدید، برنامه ریزی جامعی نیز برای دیگر فضاهای فیزیکی موجود داشته باشیم.

وی با تاکید بر اینکه  فضای دانشگاه متعلق به همه  است و باید بهترین فضا را در اختیار کارمندان، مدیران و دانشجویان قرار دهیم افزود: با توجه به اینکه دانشگاه علوم پزشکی مشهد یکی از دانشگاه های تیپ یک کشور به شمار می رود نیاز است بر اساس افق و اهداف برنامه ریزی شده همان گونه که به افزایش توان علمی توجه می شود به توسعه فضای فیزیکی و برنامه ریزی جامع بر روی آن نیز توجه شود. 

مخاطبان برای مشاهده فیلم این مصاحبه به اینجا مراجعه کنید. 

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.


آخرین اخبار