ساخت بیمارستان 540 تخت خوابی در حاشیه شهر مشهد مقدس آغاز می شود

  • PDF

به منظور گسترش و دسترسی عموم مردم به خدمات بهداشتی و درمانی، کار ساخت بیمارستان 540 تخت خوابی در یکی از مناطق حاشیه شهر مشهد مقدس آغاز می شود.  

به گزارش وب دا، قرار است،کار ساخت بیمارستان 540 تختخوابی، با حضور رییس جمهور، وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی و استاندار خراسان رضوی، رییس دانشگاه علوم پزشکی مشهد و جمعی از مسئولان ارشد کشوری و استانی در ابتدای جاده سرخس در زمینی به مساخت 5 هکتار آغاز شود.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان رضوی در این زمینه اظهار داشت: قرار است،50 درصد هزینه ساخت از محل فروش بخشی از زمین واگذار شده وزارت راه و شهرسازی برای تامین پروژه های حاشیه شهر مشهد مقدس و نیم دیگر آن از سوی وزارت بهداشت از محل اعتبارات ملی و یا دانشگاه علوم پزشکی مشهد تامین شود و تجهیز بیمارستان نیز از سوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی انجام می شود.

محمد مقدوری افزود: این پروژه مشارکتی ارزشمند، به منظور رفع مشکلات در تامین فضای درمانی ساکنان شرق مشهد و پیروی از منویات مقام معظم رهبری اجرا می شود.

وی پیش بینی کرد: هزینه های ساخت و تجهیز این پروژه بالغ بر2700 میلیارد ریال باشد.
معاون استاندار خراسان رضوی ادامه داد: ساخت این پروژه بر اساس تیپ نقشه های بیمارستان های 540 تختخوابی انجام و پیش بینی می شود بین سه تا چهار سال مدت اجرای آن باشد.

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.