بهره برداری از طرح بازسازی بلوک زنان بیمارستان شهید کامیاب مشهد

  • PDF

با حضور رییس دانشگاه علوم پزشکی مشهد، طرح بازسازی بلوک زنان بیمارستان امدادی شهید کامیاب به بهره برداری رسید.

به گزارش وب دا، رییس بیمارستان شهید کامیاب در حاشیه بهره برداری از این طرح اظهار داشت: این بخش در مساحت یک هزار و 200 متر مربع و با هزینه 900 میلیون تومان و در قالب 100 تخت بستری بر اساس آخرین استانداردهای ساخت فضای درمانی، بازسازی شده است.

دکتر بیرجندی نژاد با اشاره به اینکه این طرح در قالب ارتقاء هتلینگ برنامه تحول نظام سلامت به اجرا در آمده است خاطر نشان کرد: در بهسازی و بازسازی این بخش از طرح سقف بام نیز استفاده شده است تا بیمارانی که برای مدت طولانی بستری هستند بتوانند از فضای سبز واقع در پشت بام این مرکز نیز استفاده کنند.

وی به دیگر طرح های در حال اجرای این مرکز اشاره کرد و اظهار داشت: ساخت اورژانس مرکزی بیمارستان شهید کامیاب در زمینی به مساحت چهار هزار و 600 متر مربع از جمله طرح های مهم این مرکز است که در حال حاضر با پیشرفت 40 درصد در حال اجراست.

رییس بیمارستان شهید کامیاب با اشاره به اینکه اورژانس مرکزی سوانح این مرکز به منظور ارائه خدمات تخصصی به مراجعین تروما با هزینه ای بیش از  90 میلیارد ریال در حال اجراست گفت: پیش بینی می شود تا سال آینده این طرح افتتاح شود که با بهره برداری از آن امکان ارائه خدمات تخصصی به بیماران اورژانسی سوانح در شرق کشور فراهم می شود.

دکتر بیرجندی نژاد بهسازی و بازسازی بخش اعصاب مردان را از دیگر طرح هایی برشمرد که کار اجرایی آن به زودی آغاز خواهد شد. 

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.


آخرین اخبار