افتتاح شش بیمارستان در مناطق زیر پوشش دانشگاه تا پایان امسال

  • PDF

در راستای راه اندازی بیمارستان های جدیدالتاسیس دانشگاه علوم پزشکی مشهد (در مشهد و شهرستان های تابعه)  و ارائه گزارش آن به وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی جلسه مشترک معاونت توسعه مدیریت و منابع و معاونت درمان دانشگاه برگزار گردید.

به گزارش وب دا، این جلسه مشترک با حضور دکتر بحرینی معاون توسعه مدیرت و منابع، دکتر مدقق معاون درمان و نیز مدیران شبکه بهداشت و درمان شهرستان های فریمان، خلیل آباد، رشتخوار، درگز و باخرز ، مدیران مالی، پشتیبانی، منابع انسانی، تحول اداری، فنی، بودجه و آمار و فناوری اطلاعات دانشگاه و با هدف تعیین اقدامات انجام شده جهت پروژه های بیمارستان های درحال راه اندازی شامل بیمارستان های 540 تختخوابی امام رضا(ع)، اکبر، خلیل آباد، رشتخوار، باخرز، فریمان و افزایش تعداد تخت های بیمارستان درگز برگزار شد.

گفتنی است برآورد اعتباری جهت تجهیز، بکارگیری نیروی انسانی مورد نیاز و تکمیل عملیات ساختمانی و ارائه آن به وزارت بهداشت جهت تسریع در امر راه اندازی آن تا پایان سال جاری از موضوعات دیگری بود که در این جلسه مورد بحث و تبادل نظر اعضاء قرار گرفت.

در این جلسه درخصوص اعتبار مورد نیاز جهت امکانات پزشکی، اداری، پشتیبانی و آی تی این بیمارستان های جدید التاسیس نیز تصمیم گیری شد.

 

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.


آخرین اخبار