بازدید معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه از بیمارستان حضرت زهرا(س) فریمان

  • PDF

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی مشهد از پروژه بیمارستان حضرت زهرا(س) شبکه بهداشت و درمان فریمان بازدید کرد.

به گزارش وب دا، دکتر بحرینی به همراه دکتر منفرد مدیر پشتیبانی دانشگاه علوم پزشکی مشهد به منظور روند تجهیز بیمارستان حضرت زهرا(س) و برنامه ریزی برای افتتاح آن از این پروژه بازدید کردند.

 در این بازدید قسمت های مختلف بیمارستان و تجهیزات آن مورد ارزیابی قرار گرفت و معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی مشهد آمادگی دانشگاه را برای تامین تجهیزات باقیمانده بیمارستان در اسرع وقت اعلام نمود.

لازم به ذکر است بیمارستان حضرت زهرا (س ) فریمان در نیمه اول اسفند ماه سال جاری با هدف اجرای عدالت در سلامت افتتاح خواهد شد.

بیمارستان حضرت زهرا (س) فریمان با زیر بنای ده هزار متر مربع و با هزینه ۲۳۰ میلیارد ریال در قالب ۶۴ تخت بستری ساخته شده است.

برای تجهیز این طرح نیز ۱۰۰ میلیارد ریال اعتبار در نظر گرفته شده است.

اطفال، جراحی، زنان، داخلی، اورژانس، دیالیز از جمله بخش های این بیمارستان به شمار می رود و علاوه بر آن ، در اجرای این طرح مراکز تشخیصی و کلینیکی نیز در نظر گرفته شده است.

قرار است بیمارستان قدیمی  ۳۲ تختخوابی فریمان به این پروژه منتقل شود و پس از آن با دستور وزیر بهداشت این بیمارستان مقاوم سازی شود.

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.


آخرین اخبار