اورژانس متمرکز بیمارستان قائم(عج) مشهد افتتاح شد

  • PDF

اورژانس متمرکز مرکز آموزشی پژوهشی درمانی قائم (عج) از مراکز زیر پوشش دانشگاه علوم پزشکی مشهد با 25 تخت با حضور جمعی از مسئولان دانشگاه علوم پزشکی در این  مرکز افتتاح شد.    

به گزارش وب دا، مدیر امور بیمارستان ها و تعالی خدمات بالینی دانشگاه علوم پزشکی مشهد در حاشیه افتتاح این طرح اظهار داشت: این پروژه قسمتی از پروژه های هتلینگ بیمارستان قائم(عج) در راستای طرح تحول نظام سلامت است که در راستای خدمت رسانی به بیماران اورژانسی به صورت متمرکز است. 
دکتر مرتضی طالبی افزود: بخش اورژانس متمرکز بیمارستان قائم(عج)مشهد در فضایی به مساحت یک هزار و 200 متر مربع و با هزینه 12 میلیارد ریال به بهره برداری رسیده است. 
وی با اشاره به اینکه خلاء چنین مرکزی در بیمارستان قائم(عج) به شدت احساس می شد، تصریح کرد: بدین ترتیب بیماری که به این بیمارستان مراجعه می کند ابتدا در اورژانس متمرکز توسط متخصصان طب اورژانس ویزیت شده و پس از آن برای ادامه درمان تکلیف می شوند. 
بیمارستان قائم(عج) مشهد با بیش از 850 تخت بستری هم اکنون یکی از دو بیمارستان بزرگ آموزشی دانشگاه علوم پزشکی مشهد به شمار می رود.

 

وی ضمن تقدیر از تلاش های معاونین توسعه و درمان، مدیر فنی و نظارت بر طرح های عمرانی و همچنین دکتر جوان اظهار امیدواری کرد: این اورژانس سرمنشاء خدمات علمی تر و با کیفیت تری برای مراجعین باشد. 

 

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.


آخرین اخبار