با حضور وزیر بهداشت، افتتاح بیمارستان حضرت زهرا(س) فریمان

  • PDF

با حضور وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی، بیمارستان 64 تختخوابی حضرت زهرا (س) فریمان به بهره برداری رسید.

به گزارش وب دا، بیمارستان ۶۴تختخوابي حضرت  زهرا(س) شهرستان فريمان که عملیات اجرایی آن از سال 86 آغاز شد،در مساحت 60 هزار متر مربع و زیر بنای ده هزار متر مربع در 5 طبقه ساخته شده است.

برای ساخت این بیمارستان ۲۳۰ میلیارد ریال و برای تجهیز آن  ۱۰۰ میلیارد ریال هزینه شده است.

اختصاص سه اتاق عمل، سالن‌های بستری بیماران، بخش‌های مراقبت ویژه از جملهICU ، CCU و NICU ، ایزوله، جراحی بزرگسالان، ‌دندان‌پزشکی،زنان، اطفال، دیالیز  با ظرفیت 11 تخت و درمانگاه تخصصي از جمله بخش‌هایی است که در طراحی و ساخت این بیمارستان در نظرگرفته شده‌است.

احداث دو پانسیون پزشک در مجاورت بیمارستان نیز در قالب همین پروژه صورت گرفته است.

مدیر شبکه بهداشت و درمان فریمان در حاشیه بهره برداری از این طرح، با اشاره به اینکه از یک هفته پیش  تمامی بخش های بیمارستان امام خمینی به این بیمارستان منتقل شده است اظهار داشت: در این مدت 33 عمل جراحی در بیمارستان حضرت زهرا (س) انجام و 13 نوزاد نیز متولد شده اند.

دکتر پاینده خاطر نشان کرد: همچنین در این مدت 165 نفر به اورژانس این بیمارستان مراجعه و خدمات بستری و سرپایی را دریافت کرده اند.

وی در خصوص برنامه ریزی برای بیمارستان امام خمینی(ره) این شهرستان گفت: با توجه به فرسودگی بخش های این بیمارستان قرار است پس از تایید وزارت بهداشت و معاونت درمان، این مرکز مورد بازسازی اساسی قرار گیرد.

نظرات   

# توفیقحسین زشکی 1395-12-24 12:55
باسمه تعالی
موفقیت توفیق بندگی خداست
و من الله التوفیق
پاسخ | پاسخ با نقل قول کردن | نقل قول

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.


آخرین اخبار