وزير بهداشت: كارگاه سازندگي حوزه سلامت در تمام نقاط كشور تشكيل شده است

  • PDF

وزير بهداشت، درمان و آموزش پزشكي گفت: با احداث و بهره برداري از بيمارستان هاي مختلف در دولت تدبير و اميد، كارگاه سازندگي حوزه سلامت در تمام نقاط كشور تشكيل شده است.

به گزارش وب دا، دکتر سید حسن هاشمی  در حاشيه افتتاح بيمارستان ۶۴ تختخوابي فريمان طي گفت و گو با خبرنگاران افزود: اين اقدامات بخشي از خدماتي است كه در حوزه سلامت انجام شده و گويا انقلابي در اين عرصه رخ داده است.

وي از بهره برداري يك هزار تخت بيمارستاني در استان خراسان رضوي طي سالهاي اخير خبر داد و اظهار كرد: هم اكنون شاهد افتتاح بيمارستان حضرت زهرا (س) شهر فريمان هستيم و هفته گذشته نيز بيمارستان ۶۱۰ تختخوابي امام رضا (ع) مشهد با حضور رئيس جمهوري به بهره برداري رسيد.

وي گفت: علاوه بر آن بيمارستان هايي در استان هاي خراسان شمالي و خراسان جنوبي به بهره برداري رسيده يا در حال آماده شدن است.

وزير بهداشت افزود: تا چند ماه آينده چندين بيمارستان نظير بيمارستان تخصصي اطفال اكبر در مشهد و بيمارستان هاي شهرهاي درگز، گناباد و صالح آباد نيز به بهره برداري خواهند رسيد.

استاندار خراسان رضوي نيز گفت: امروز شاهد افتتاح بيمارستان ۶۴ تختخوابي فريمان توسط دكتر قاضي زاده هاشمي وزير بهداشت و فرزند برومند خطه فريمان هستيم.

عليرضا رشيديان افزود: فرايند احداث و بهره برداري از بيمارستان هاي مختلف در خراسان رضوي ادامه دارد.

وي بيان كرد: بر اساس برنامه پنجم توسعه تمام خانه هاي بهداشت در خراسان رضوي تكميل شده و طي سالهاي اخير ۱۶۰ پايگاه بهداشتي در حاشيه شهر مشهد احداث شده و ساخت ۵۲ مركز بهداشتي نيز در حال اجراست. وزير بهداشت، درمان و آموزش پزشكي پس از افتتاح بيمارستان ۶۴ تختخوابي حضرت زهرا (س) فريمان از بخش هاي مختلف اين بيمارستان بازديد كرد.

 

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.


آخرین اخبار