ایجاد یک هزار و 200 تخت اقدامی بی نظیر در ارائه خدمات به مردم بوده است

  • PDF

وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی، ایجاد یک هزار و 200 تخت بیمارستانی در دو سال اخیر در مناطق زیر پوشش دانشگاه علوم پزشکی مشهد را اقدامی بی نظیر در طول خدمات این دانشگاه دانست.

به گزارش وب دا، دکتر سید حسن هاشمی در آیین بهره برداری از بیمارستان فوق تخصصی کودکان اکبر در مشهد با اشاره به اینکه مشهد مقدس با توجه به اینکه پایتخت فرهنگی جهان اسلام معرفی شده است استحقاق اقدامات بیشتری در توسعه تخت های بیمارستانی است اظهار داشت: در صورت حمایت شهرداری و آستان قدس رضوی می توان با ایجاد دو تا سه هزار تخت بیمارستانی دیگر مشهد را به قطب گردشگری با محوریت جهان اسلام تبدیل نماییم.

وی با اشاره  به برنامه ریزی برای ایجاد بیمارستان فوق تخصصی ویژه بانوان در مشهد اظهار داشت: یکی از آرزوهای دیرینه ام ایجاد چند بیمارستان ویژه بانوان در کشور بود که امیدوارم این امر در مشهد محقق شود.

وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی با اشاره به اینکه امروز با افتخار می توان گفت که بانوان در انواع رشته های تخصصی و فوق تخصصی وارد شده اند خاطر نشان کرد: ساخت بیمارستان ویژه بانوان به منظور ارائه تمامی خدمات تخصصی و فوق تخصصی در کنار ایجاد آسایش بیماران امری ضروری برای مشهد به شمار می رود.

دکتر هاشمی با اشاره به اینکه ایجاد بیمارستان های ویژه بانوان منحصر به کشورهای اسلامی نیست و این امر در کشورهای پیشرفته اروپایی و آمریکایی نیز دنبال شده است اظهار امیدواری کرد که تا دو سال آینده بیمارستان فوق تخصصی ویژه بانوان در مجاورت بیمارستان کودکان اکبر ساخته شود. 

مخاطبان برای دریافت تصاویر این گزارش می توانند به اینجا مراجعه کنند. 

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.


آخرین اخبار