بیمارستان 320 تختخوابی جدید شهید هاشمی نژاد ساخته می شود

  • PDF

رییس مرکز آموزشی پژوهشی درمانی شهید هاشمی نژاد از آغاز ساخت پروژه بیمارستانی در مجاورت این مرکز از خرداد ماه سال جاری خبر داد و اظهار داشت: با اجرای این طرح ارائه خدمات به مردم منطقه افزایش چشمگیری خواهد داشت.

به گزارش وب دا، دکتر موسوی در حاشیه بازدید دکتر قاضی زاده نماینده مردم مشهد و کلات از روند ساخت پروژه بیمارستان شهید هاشمی نژاد خاطر نشان کرد: قدمت و فرسودگی بیمارستان فعلی هاشمی نژاد یکی از مشکلات اساسی در ارائه خدمت به مردم منطقه بود که  به منطور رفع این مشکل با مساعدت مسئولان دانشگاه پروژه جدید بیمارستان کلید خورده است.

وی با بیان اینکه این پروژه به صورت ادغام یافته با طرح اورژانس بیمارستان با زیر بنای 30 هزار متر مربع و با ظرفیت 320 تخت بستری اجرا می شود تصریح کرد: با بهره برداری از این طرح تمامی خدمات مورد نیاز  در حوزه درمان و بستری به مردم منطقه ارائه خواهد شد.

رییس بیمارستان شهید هاشمی نژاد با بیان اینکه پروژه ساخت بیمارستان چندین سال به سازمان مسکن و شهرسازی واگذار شده بود اما پیشرفت چندانی حاصل نشده بود اظهار داشت: از اواخر سال گذشته ساخت این پروژه بر عهده دانشگاه قرار داده شد که پس از اصلاح نقشه ها و تامین اعتبارات مورد نیاز از اواخر خرداد کار ساخت آغاز شد.

گفتنی است: دکتر قاضی زاده هاشمی نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی با حضور در بیمارستان شهید هاشمی نژاد از روند اجرای پروژه بازدید کرد.

در این بازدید که دکتر بحرینی معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه نیز حضور داشت، گزارشی از روند اجرای پروژه توسط دکتر موسوی رییس بیمارستان ارائه شد. 

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.