کمک یک میلیارد ریالی خیر سلامت به شبکه بهداشت و درمان کاشمر

  • PDF

مدیر شبکه بهداشت و درمان کاشمر از کمک یک میلیارد ریالی پدر شهیدان سردار علیرضا وعباس عاصمی به مجمع خیرین سلامت این شهرستان خبر داد.

به گزارش وب دا، دکتر محمد جواد یزدانی با اعلام این خبر گفت: آقای حاج محمد عاصمی دبیر بازنشسته و پدر دو شهید در اقدامی نیک،  یک میلیارد ریال به حوزه سلامت این شهرستان کمک نمود.

مدیر شبکه بهداشت و درمان کاشمر گفت: این مبلغ  به درخواست این خیر نیک اندیش در ساخت پروژه ها عمرانی خیر ساز شهرستان کاشمر که شامل پایگاه انتقال خون امام علی (ع) شهرستان و همچنین مرکز جامع سلامت حضرت قائم (عج) در خیابان سلطانیه است ، صرف خواهد شد.

وی در خصوص نحوه کمک خیر اندیشان به حوزه سلامت شهرستان،خاطر نشان کرد:شهروندان و هموطنان می‌توانند کمک‌های نقدی خود را  به شماره حساب ۰۲۲۴۰۰۲۴۰۰۰۰۲ نزد بانک ملی ایران و یا شماره حساب ۴۶۱۰ نزد صندوق قرض الحسنه همت کاشمر به نام مجمع خیرین سلامت واریز کنند و هر گونه سوال و یا پیشنهادی را با شماره تلفن ۰۵۱۵۵۲۴۰۰۴۹ دفتر مجمع خیرین سلامت کاشمر مطرح کنند.

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.


آخرین اخبار