حاج محمد عاصمی، خیر سلامت کاشمری به فرزندان شهیدش پیوست

  • PDF

حاج محمد عاصمی خیر حوزه سلامت شهرستان کاشمر در سن 82 سالگی بر اثر کهولت سن و تحمل دوره‌ای از بیماری سخت که در بیمارستان شهید مدرس کاشمر بستری بود دارفانی را وداع گفت و به فرزندان شهیدش پیوست.

حاج محمد عاصمی دبیر بازنشسته، پدر شهیدان سردار علیرضا و عباس عاصمی و مؤسس نخستین صندوق قرض‌الحسنه کاشمر متولد 15 دی‌ماه 1313 بود که در مدت حیاتش نقش اثرگذاری در دوران انقلاب و فعالیت‌های ارزشمند و کمک‌های خوبی در خدمت به محرومان، مستضعفان و نیازمندان داشته است.

پدر شهیدان عاصمی در آخرین روزهای حیاتش و در آغازین روزهای سال جدید در اقدامی نیک و خداپسندانه مبلغ یک میلیارد ریال به منظور کمک به ساخت پروژه‌های عمرانی در حوزه بهداشت و درمان کاشمر به ویژه ساختمان پایگاه انتقال خون امام علی (ع) و مرکز جامع سلامت حضرت قائم (عج) در خیابان سلطانیه کاشمر اهدا نموده است.

پیکر حاج محمد عاصمی پدر سرداران شهید صبح فردا (پنجشنبه 10 فروردین ماه) از حسینیه ابوالفضلی (ع) کاشمر تشییع و در جوار گلزار پاک شهیدانش در زیارتگاه شهید مدرس به خاک سپرده می‌شود.

گفتنی است سردار علیرضا عاصمی در سال ۱۳۴۱ در کاشمر متولد و در ۱۳ دی‌ماه ۱۳۶۵ در باختران و عباس عاصمی در سال 1346 در کاشمر متولد و در 9 مرداد 62 در عملیات والفجر 3 به درجه رفیع شهادت نائل شدند و در گلزار شهدای زیارتگاه شهید مدرس کاشمر در جوار همرزمان شهیدشان آرام گرفتند.

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.


آخرین اخبار