32.jpg - 13.37 kBمعاون آموزشی تحصیلات پایه دانشکده پیراپزشکی دانشگاه علوم پزشکی مشهد با بیان اینکه شورای گسترش دانشگاه های علوم پزشکی کشور با راه اندازی مقطع کارشناسی مددکاری اجتماعی موافقت نمود افزود: با تصویب شورا از مهر ماه امسال در این رشته پذیرش دانشجو خواهیم داشت.

دکتر محسن اسدی در گفتگو با وب دا با اشاره بر حرکت جامعه به سمت سالمندی خاطر نشان کرد: این موضوع نیاز به افزایش توجه، مراقبت و توانبخشی از سالمندان را در پی دارد و لذا دانشکده نگاه ویژه ای در خصوص بسط و گسترش رشته های توانبخشی دارد.

عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی مشهد خاطر نشان کرد: در حال حاضر در رشته های بینایی سنجی در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا، فیزیوتراپی در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد، گفتار درمانی در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد و کاردرمانی (از سال 98) در مقطع کارشناسی  پذیرش دانشجو انجام می گیرد.

وی همچنین افزود: غیر از رشته های توانبخشی، در رشته های مهم و تاثیرگذار پیراپزشکی نظیر علوم آزمایشگاهی در مقاطع کارشناسی پیوسته و ناپیوسته، تکنولوژی پرتو شناسی در مقاطع کارشناسی پیوسته و ناپیوسته و فناوری اطلاعات سلامت در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد، در دانشکده علوم پیراپزشکی پذیرش دانشجو صورت می پذیرد.

این عضو هیأت علمی همچنین از پیگیری دانشکده در خصوص راه اندازی رشته های جدید و پذیرش دانشجو ، در آینده خبر داد.

خبرنگار: ریحانه سلیمان نوری 

 

اطلاعات تماس سامانه خبری وبدا

Image
آدرس: مشهد، خیابان دانشگاه، ساختمان قرشی
کد پستی :۹۱۷۷۸۹۹۱۹۱
نمابر: ۳۸۴۳۶۸۲۷ ۰۵۱
رایانامه :webda@mums.ac.ir
سامانه پیام کوتاه: ۳۰۰۰۲۱۹۱
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image