حضور کارشناسان بهداشت محیط در محل های برگزاری مراسم شب های قدرمدیر سلامت محیط و کار دانشگاه علوم پزشکی مشهد از تمامی مردم روزه دار خواست در صورت حضور در مراسم احیا، شیوه نامه های بهداشتی را به طور کامل رعایت کنند.

مهندس علی اصغر حسنی در گفتگو با وب دا تصریح کرد: با توجه به شرایط نامناسب همه گیری کروناویروس، شهروندان امسال در شب های قدر تا حد امکان از حضور در مراسم شب های قدر خودداری نمایند و از  طریق فضای مجازی، رادیو و تلویزیون مراسم احیا را در منزل خود برپا نمایند.

وی خاطر نشان کرد: در صورت حضور در مراسم احیا، شیوه نامه های بهداشتی به طور کامل رعایت شود و از حضور در مراسم احیا با تجمع زیاد افراد و در فضای بسته خودداری نمایند.

مدیر سلامت محیط و کار دانشگاه علوم پزشکی مشهد تاکید کرد: در صورت شرکت در مراسم شب های قدر به هیج وجه ماسک برداشته نشود و فاصله با دیگران حفظ شود و تا حدامکان از خوردن و آشامیدن در حین حضور در مراسم احیا پرهیز شود.

مهندس حسنی افزود: شهروندان از توزیع نذری و خیرات در داخل مراسم خودداری نمایند و نذورات را به صورت بیرون بر در اختیار شرکت کنندگان مراسم قرار دهند.

وی به مردم نوعدوست توصیه کرد که نذورات خود را در قالب بسته های حمایتی در اختیار نیازمندان قرار دهند و به منظور بهره مندی از اجر معنوی شب های قدر در فعالیت های خیرخواهانه (حمایت از نیازمندان، آزادی زندانیان و ..) مشارکت  نمایند.

اطلاعات تماس سامانه خبری وبدا

Image
آدرس: مشهد، خیابان دانشگاه، ساختمان قرشی
کد پستی :۹۱۷۷۸۹۹۱۹۱
نمابر: ۳۸۴۳۶۸۲۷ ۰۵۱
رایانامه :webda@mums.ac.ir
سامانه پیام کوتاه: ۳۰۰۰۲۱۹۱
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image