005.jpg - 9.57 kBمدیر امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی مشهد اظهار کرد: در نیمسال تحصیلی نخست امسال، 960 دانشجو با رعایت کامل دستورالعمل های بهداشتی در خوایگاه های این دانشگاه پذیرش و خدمات دریافت کردند.

دکتر صباغ در حاشیه نشست معاونان آموزشی دانشکده ها با معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی مشهد که به منظور برنامه ریزی برای نیم سال دوم برگزار شد خاطر نشان کرد: در نیمسال نخست امسال به دلیل شرایط کرونایی خوابگاهها با ظرفیت 50 درصد فعال بود که در مواردی پذیرش در برخی از خوابگاه ها کمتر از ۵۰ درصد بوده است. به گونه ای که در خوابگاهی که ظرفیت اسمی آن ۳۶۰ دانشجو بوده در حال حاضر ۱۳۰ دانشجو حضور دارند.

وی با بیان اینکه تمامی دانشجویان باید پیش از ورود به خوابگاه گواهی سلامت داشته باشند تصریح کرد: نظارت و حضور تمام وقت کارشناسان بهداشتی در سالن های غذا خوری و آشپزخانه ها به منظور رعایت موازین بهداشتی در فرایند تهیه ،طبخ و توزیع غذا، نظارت و بازدید روزانه کارشناسان بهداشت محیط دانشگاه بر کلیه اماکن دانشجویی اعم از خوابگاهها ،سالن های غذاخوری و توزیع غذای دانشجویان در خوابگاه های دانشجویی در ظروف یکبار مصرف از دیگر اقداماتی بوده که از بدو شیوع کرونا در اماکن دانشجویی صورت گرفته است.

در این نشست معاون دانشجویی  فرهنگی دانشگاه  علوم پزشکی مشهد و مدیران آموزشی دانشکده ها به بیان نکات راهبردی در راستای خدمات رسانی به دانشجویان و نحوه برنامه ریزی برگزاری کلاس های مجازی پرداختند.

خبرنگار: مریم جعفریان


 

اطلاعات تماس سامانه خبری وبدا

Image
آدرس: مشهد، خیابان دانشگاه، ساختمان قرشی
کد پستی :۹۱۷۷۸۹۹۱۹۱
نمابر: ۳۸۴۳۶۸۲۷ ۰۵۱
رایانامه :webda@mums.ac.ir
سامانه پیام کوتاه: ۳۰۰۰۲۱۹۱
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image