80.jpg - 8.09 kBنخستین نشست کمیته اجرایی انتخابات شورای صنفی   ۱۴۰۰ به منظور بحث و تبادل نظر پیرامون نحوه برگزاری این انتخابات در سالن جلسات معاونت فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی مشهد برگزار شد.

به گزارش وب دا، دکتر فاطمه محرری معاون  دانشجویی فرهنگی دانشگاه و رئیس کمیته اجرایی در این نشست به تشریح روند برگزاری انتخابات ۱۴۰۰ شورای صنفی پرداخت و  اظهار کرد: در واقع این انتخابات می بایست در اردیبهشت ماه ۹۹ برگزار می شد که به دلیل شیوع ویروس کرونا برابر دستور مدیریت امور دانشجویی معاونت دانشجویی و فرهنگی وزارت، انتخابات شورای صنفی به تعویق افتاد و طبق آخرین دستور واصله مقرر شده است تا ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۰ انتخابات شورای صنفی دانشجویی انجام پذیرد و اعضای آن اعلام شود.

دکتر محرری خاطر نشان کرد: به همین منظور محتوای اطلاع رسانی آماده شده است و به دانشکده ها ارسال خواهد شد و دانشجویان  علاقه مند می توانند در تارنمای معاونت فرهنگی دانشجویی ثبت نام کنند و پس از ارزیابی  صلاحیت ثبت نام شدگان، در زمان تعیین شده که فعلا ۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ میباشد انتخابات انجام پذیرد.

 وی افزود: در این مسیر به طور قطع ما به همکاری روسای دانشکده ها و مدیران شبکه های بهداشت نیازمندیم که با تسهیلات و تمهیداتی که می اندیشند برگزاری الکترونیکی این انتخابات، برای اولین بار به خوبی صورت پذیرد.

دکتر علی صباغ گل مدیر امور دانشجویی و دبیر کمیته اجرایی انتخابات شورای صنفی گفت:  ششم اسفند ماه ابلاغیه و دستورالعمل برگزاری انتخابات الکترونیک به ما صادر شد و در این راستا اقداماتی را در حوزه انجام دادیم که از آن جمله ابلاغ اعضای کمیته نظارت که توسط ریاست دانشگاه و ابلاغ اعضای کمیته اجرایی که توسط معاون فرهنگی دانشجویی صادر شد.

وی در ادامه با تشریح جدول زمان بندی پیشنهادی،  خواستار همفکری اعضاء و نهایی شدن  این زمان بندی شد.

دکتر صباغ گل تبادل نظر در خصوص سامانه برگزاری انتخابات، ایجاد لینک در صفحه معاونت فرهنگی دانشجویی دانشگاه و تهیه بنر و پوستر  اطلاع رسانی انتخابات شورای صنفی را از دیگر اقدامات دبیرخانه برگزاری این انتخابات برشمرد.

بر اساس این جدول نام نویسی از داوطلبین عضویت در شوراها در هر یک از واحدها از ۱۶ فروردین الی  ۲۲فروردین وتمدید ثبت نام ۲۳ فروردین الی  ۲۷ فروردین ۱۴۰۰ خواهد بود، همچنین در این جدول زمان تبلیغات  کاندیداها چهارم لغایت هفتم اردیبهشت ماه و با توجه به زمان اعلام نتایج به وزارتخانه که ۲۰ اردیبهشت اعلام شده است،  زمان برگزاری انتخابات ۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ پیشنهاد شده است.

 دانشجویان علاقه مند با مراجعه به اینجا می توانند جهت ثبت نام در انتخابات شورای صنفی اقدام نمایند.

خبرنگار:مریم جعفریان

اطلاعات تماس سامانه خبری وبدا

Image
آدرس: مشهد، خیابان دانشگاه، ساختمان قرشی
کد پستی :۹۱۷۷۸۹۹۱۹۱
نمابر: ۳۸۴۳۶۸۲۷ ۰۵۱
رایانامه :webda@mums.ac.ir
سامانه پیام کوتاه: ۳۰۰۰۲۱۹۱
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image