125.jpg - 7.41 kBبه منظور کمک به محققین برای درک بهتر و دسترسی به جدیدترین اخبار COVID-19، بانک اطلاعاتی تحقیقات کروناویروس ProQuest  به کاربرانی که به پلتفرم های ProQuest دسترسی دارند اجازه می دهد وارد این پایگاه شوند.

به گزارش وب دا، بانک اطلاعاتی تحقیقات کروناویروس ProQuest، مجموعه ای از مقالات ژورنال ها، Preprints، Conference proceedings، پایان نامه ها و موارد دیگر مربوط به COVID-۱۹ و همچنین سایر ویروس های مرتبط با خانواده کرونا است و پوششی جامع از تحقیقات زمینه ای از بیماری های اپیدمیک و پاندمیک گذشته مانند MERS و SARS را نیز در اختیار محققین قرار می دهد.

عبارت های اختصاصی جستجو  درباره این موضوع  شامل

Coronavirus therapy ,Coronavirus and vaccines, Coronavirus and health care providers, Coronavirus mitigation measures, Occupational, educational, and healthcare impacts of the coronavirus, Coronavirus and mental health, Coronavirus and misinformation, Everything MERS and SARS, Respiratory and lung injury and disease therapies and treatments  می باشد .

کاربران دانشگاه که به پلتفرم های ProQuest دسترسی دارند، می توانند از طریق اینترنت دانشگاه و با کلیک بر روی (اینجا) وارد پایگاه شوند. 

 

خبرنگار: مریم توکلی   

اطلاعات تماس سامانه خبری وبدا

Image
آدرس: مشهد، خیابان دانشگاه، ساختمان قرشی
کد پستی :۹۱۷۷۸۹۹۱۹۱
نمابر: ۳۸۴۳۶۸۲۷ ۰۵۱
رایانامه :webda@mums.ac.ir
سامانه پیام کوتاه: ۳۰۰۰۲۱۹۱
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image