سرپرست کمیته تحقیقات دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی مشهد از برگزاری دومین مدرسه کشوری بهاره مقاله نویسی  با همکاری دانشکده پزشکی و دندان پزشکی و پیراپزشکی این دانشگاه در سال جاری خبر داد.

دکتر سجاد سحاب نگاه در گفتگو با وب دا اظهار کرد: کمیته تحقیقات دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی مشهد  ، دومین مدرسه کشوری بهاره مقاله نویسی را در دو بخش تئوری و عملی با سه سطح اصول پژوهش و پروپوزال نویسی ، مقاله نویسی و سیستماتیک ریویو و متا آنالیز   برگزار خواهد نمود.

وی خاطر نشان کرد: در برنامه‌ریزی این دوره آنلاین همانند دوره قبل امکان پشتیبانی آنلاین لیدر ها از شرکت‌کنندگان به طور کامل فراهم و کلاس نحوه ارائه ، داوری مقاله به صورت مجازی برگزار و مدرسین و لیدر ها از طریق وبسایت اسکای‌روم با شرکت کنندگان ارتباط برقرار خواهند کرد.

دکتر سحاب نگاه عنوان نمود : تمامی موضوعات واقعی و بر اساس داده های مراکز تحقیقات دانشگاه علوم پزشکی مشهد است و تیم های برتر هر فیلد با همراهی استاد راهنما تا مرحله submission و چاپ در ژورنال های معتبر پیش خواهند رفت و برگزیدگان می توانند از جوایز مادی در انتهای دوره بهره مند شوند.

 دکتر سحاب  زمان برگزاری مدرسه را ٢٨ فروردین لغایت 10 اردیبشهت سال جاری اعلام نمود و گفت:  مهلت ثبت نام تا 19 فروردین 1400 می باشد و دانشجویان علاقه مند  می‌توانند در دوره های عملی و تئوری با محدودیت ظرفیت و با پذیرش بر اساس فرم و آزمون شرکت کنند ولی شرکت در دوره های صرفا تئوری محدودیت خاصی ندارد.

وی در خصوص شیوه پذیرش گفت: آزمون اینترنتی در دو حیطه دانش پروپوزال نویسی و سطح زبان انگلیسی برگزار  و تمام دانشجویان علوم پزشکی که توانایی پروپوزال نویسی دارند می توانند  در این مدرسه شرکت نموده و پس از تجمیع نمره فرم و آزمون اینترنتی  برای ثبت نام نهایی به دانشجو اطلاع رسانی خواهد شد.

دکتر سحاب برگزاری این مدرسه را تجربه ای از کار گروهی آنلاین در اتاق های شخصی سازی شده مجازی برای گروه‌های شرکت کننده ،دانسته و افزود :  این دوره ها با پشتیبانی علمی اساتید برتر دانشگاه علوم پزشکی مشهد برگزار  و  به شرکت کنندگان گواهی معتبر شرکت در دوره توسط معاونت پژوهشی دانشگاه ارائه خواهد شد.

132.jpg - 87.50 kB

خبرنگار: مریم توکلی 

اطلاعات تماس سامانه خبری وبدا

Image
آدرس: مشهد، خیابان دانشگاه، ساختمان قرشی
کد پستی :۹۱۷۷۸۹۹۱۹۱
نمابر: ۳۸۴۳۶۸۲۷ ۰۵۱
رایانامه :webda@mums.ac.ir
سامانه پیام کوتاه: ۳۰۰۰۲۱۹۱
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image