معاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی با حضور در دانشگاه‌علوم پزشکی مشهد از پژوهشگاه در حال ساخت و پارک علم و فناوری سلامت استان بازدید نمود.

به گزارش وب دا ، دکتر فرید نجفی معاون تحقیقات و فناوری وزارت در معیت رییس دانشگاه علوم پزشکی مشهد، معاون پژوهش وفناوری و جمعی از مدیران حوزه فناوری ، از پژوهشگاه در حال ساخت، پارک علم و فناوری و دبخش های  مختلف آن  بازدید و از نزدیک در جریان ظرفیت ها ، توانمندی ها و مشکلات این مجموعه قرار گرفت.

بازرسی و  بازدید از ظرفیت های فناورانه استان، آشنایی با فعالیت های پارک علم و فناوری و نیز نظارت بر پروژه هایی که توسط دانشگاه و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری تامین منابع شده و در دست اجرا می باشند، از مهمترین اهداف سفر معاون وزیر بهداشت به خراسان رضوی عنوان شد.

در حاشیه این بازدید نشستی صمیمانه  با حضور مدیران حوزه فناوری، مدیر پژوهشی و مدیر منابع علمی دانشگاه  با موضوع  تمرکز چشم انداز و نیازمندی های پارک همچون ردیف بودجه و چارت تشکلاتی، ... برگزار شد .

گفتنی است در این بازدید  دکتر منظم رئیس دفتر توسعه فناوری سلامت، دکترخرم خورشید و دکتر علیزاده از مشاوران حوزه معاونت تحقیقات وفناوری، دکتر نجفی را همراهی کردند.

150.jpg - 65.23 kB

151.jpg - 51.38 kB

152.jpg - 68.76 kB

خبرنگار: مریم توکلی 

اطلاعات تماس سامانه خبری وبدا

Image
آدرس: مشهد، خیابان دانشگاه، ساختمان قرشی
کد پستی :۹۱۷۷۸۹۹۱۹۱
نمابر: ۳۸۴۳۶۸۲۷ ۰۵۱
رایانامه :webda@mums.ac.ir
سامانه پیام کوتاه: ۳۰۰۰۲۱۹۱
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image