اعلام شرایط حضور پرسنل در ادارات در وضعیت زرد و نارنجی کروناییمعاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی مشهد، شرایط حضور کارکنان دانشگاه در زمان شیوع ویروس منحوس کرونا بر اساس رنگ بندی شهرهای مختلف را اعلام کرد.

دکتر حمید رضا اسلامی در گفتگو با وب دا اظهار کرد: حضور تمامی کارکنان حوزه های درمان و بهداشت دانشگاه و همچنین واحدهای آموزشی ارائه دهنده خدمات درمانی مورد نیاز، بر اساس برنامه و وضعیت حضور قبلی الزامی و خدمت رسانی به مراجعین واحدها همانند سابق و با حداکثر توان و بسیج امکانات، استمرار خواهد یافت.

وی خاطر نشان کرد: کارکنان ارائه دهنده خدمات ضروری و دستگاه های مرتبط با ماموریت اساسی و مدیریت شهری در شهرهای با وضعیت زرد با 100 درصد ظرفیت باید در محل کار حاضر باشند.

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی مشهد تصریح کرد: کارکنان ادارات ارائه دهنده خدمات ضروری و دستگاه های مرتبط با ماموریت های اساسی و مدیریت شهری در شهرهای نارنجی می توانند با تشخیص بالاترین مقام مسئول نسبت به کاهش حضور تا یک سوم کارکنان خود اقدام نمایند.

دکتر اسلامی خاطر نشان کرد: کارکنان ادارات ارائه دهنده خدمات ضروری و دستگاه های مرتبط با ماموریت های اساسی و مدیریت شهری در شهرهای با وضعیت قرمز ، می توانند با تشخیص بالاترین مقام مسئول نسبت به کاهش حضور تا 50 درصد کارکنان خود نمایند مشروط به آنکه خللی در ارائه خدمات ضروری بوجود نیاید.

اطلاعات تماس سامانه خبری وبدا

Image
آدرس: مشهد، خیابان دانشگاه، ساختمان قرشی
کد پستی :۹۱۷۷۸۹۹۱۹۱
نمابر: ۳۸۴۳۶۸۲۷ ۰۵۱
رایانامه :webda@mums.ac.ir
سامانه پیام کوتاه: ۳۰۰۰۲۱۹۱
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image