استاندار خراسان رضوی، ایجاد بیش از یک هزار و 400 تخت بستری در استان

  • PDF

استاندار خراسان رضوی با تقدیر از اقدامات وزارت بهداشت در توسعه خدمات بهداشتی و درمانی در سطح کشور اظهار داشت: در سه سال گذشته یک هزار و 400 تخت بستری در سطح استان ایجاده شده است و یک هزار تخت دیگر نیز در حال اجراست.

به گزارش وب دا، مهندس علیرضا رشیدیان در دیدار با مردم شهرستان فریمان که پس از افتتاح بیمارستان حضرت زهرا(س) با حضور وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی برگزار شد خاطر نشان کرد: در مدت سه سال گذشته یک هزار و 888 طرح بهداشتی و درمانی در سطح خراسان رضوی به اجرا درآمد که بخش عمده ای از این طرح ها افتتاح، برخی در حال اجرا و برخی دیگر نیز در سالهای آینده افتتاح خواهد شد.

وی با بیان اینکه دولت یازدهم، دولتی سلامت پایه است و در این مدت به موضوع ارتقاء سلامت توجه جدی شده است اظهار داشت: تلاش هایی که برای تکمیل حلقه های درمانی و ساخت بیمارستان ها در سطح استان صورت گرفته است مثال زدنی و بی نظیر بوده است.

استاندار خراسان رضوی با اشاره به تغییر چهره بیماری ها از واگیر دار به غیر واگیر و لزوم اقدامات پیشگیرانه در این زمینه تصریح کرد: اجرای برنامه تحول نظام سلامت در مناطق محروم و کم برخوردار و گسترش خدمات بهداشتی فعال در مناطق شهری و روستایی از مهمترین اقدامات در راستای گسترش سلامت و پیشگیری از بروز و یا عوارض بیماری های غیر واگیر به شمار می رود.

مهندس رشیدیان با قدردانی از وزیر بهداشت، رییس دانشگاه علوم پزشکی مشهد و تمامی خدمتگزاران حوزه سلامت اظهار داشت: وزارت بهداشت در سال های اخیر به مسئله سلامت مردم توجه جدی داشته است و بزرگترین افتخار دولت محسوب می شود.

 

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.


آخرین اخبار