وزیر بهداشت: خدمت به مردم افتخاری برای دولت محسوب می شود

  • PDF

وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی ضمن ابراز خرسندی از اقدامات انجام شده در شهرستان فریمان و تحول در بخش های مختلف از جمله سلامت و بهداشت در این شهرستان اظهار داشت: مسئله مهم این شهرستان اشتغال است که باید نسبت به آن توجه شود.

به گزارش وب دا، دکتر سید حسن هاشمی در جمع مردم شهرستان فریمان که با حضور استاندار خراسان رضوی، رییس دانشگاه علوم پزشکی مشهد و جمعی از معاونین و پس از افتتاح بیمارستان حضرت زهرا(س) این شهرستان انجام شد خاطر نشان کرد: علاوه بر موضوع بهداشت و سلامت در این شهرستان باید به توسعه کشاورزی و صنعتی توجه شود تا زمینه اشتغال برای جوانان در مناطق شهری و روستایی فراهم شود.

وی با اشاره به اینکه در سال های اخیر در زمینه بهداشت و سلامت اقدامات زیادی در کشور انجام شده است خاطر نشان کرد: به حق دولت یازدهم در سایر بخش ها نیز همانند حوزه سلامت اقدامات موثری انجام داده  و موفق عمل کرده است.

وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی با اشاره به اینکه خدمت به مردم افتخاری برای دولت محسوب می شود تاکید کرد: با بررسی خدمات رو به رشدی که در سال های اخیر در تمامی حوزه ها انجام شده می توان نسبت به خدمات دولت قضاوت داشت.

دکتر هاشمی ساخت بیمارستان 64 تختخوابی شهرستان فریمان را اقدامی اساسی در توسعه خدمات به مردم این شهرستان عنوان کرد و گفت: ساختمان بیمارستان امام خمینی (ره) این شهرستان نیز پس از بازسازی در حوزه کلینیک های تخصصی و فوق تخصصی استفاده خواهد شد.

وی با اشاره به پیشنهاد مسئولان این شهرستان مبنی بر ایجاد مجتمع آموزشی عالی سلامت، موافقت خود را با ایجاد این مجتمع اعلام کرد.

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.


آخرین اخبار