حضور مسئولان دانشگاه علوم پزشکی مشهد در مناطق زلزله زده استان

  • PDF

رییس دانشگاه علوم پزشکی مشهد به همراه جمعی از معاونین و مسئولان این دانشگاه در معیت وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی از مناطق زلزله زده استان خراسان رضوی بازدید کردند.

به گزارش وب دا، در این بازدید دکتر مهرابی بهار رییس دانشگاه علوم پزشکی مشهد، دکتر بدیعی معاون درمان، دکتر بهرامی معاون بهداشتی دانشگاه به همراه دکتر هاشمی وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی از مناطق روستایی آسیب دیده از زمین لرزه اخیر بازدید و در جریان روند خدمات و امداد رسانی به ساکنان این مناطق قرار گرفتند.

وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی در حاشیه این بازدید ها اظهار داشت:عملیات امداد و نجات زلزله 6 ریشتری استان خراسان رضوی با مدیریت شایسته و همکاری و هماهنگی تمامی دستگاههای ذیربط به خوبی انجام شد.

دکتر سید حسن هاشمی با تاکید بر اینکه مدیریت در امدادرسانی به زلزله زدگان در این استان بی نظیر بوده است بیان کرد: خوشبختانه خسارت جانی زلزله در خراسان رضوی با توجه به خانه های روستایی غیر ایمن اندک بوده هر چند که خسارتهای مالی این زمین لرزه تاکنون زیاد بوده است.

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی خاطر نشان کرد: رئیس جمهوری نسبت به رسیدگی به مشکلات ساکنان زلزله زده تاکید فراوانی داشته اند و اینجانب به نمایندگی رئیس جمهوری از روستاهای زلزله زده خراسان رضوی بازدید و در جریان امدادرسانی، خدمات و مشکلات مردم قرار گرفتم.

گفتنی است:دکتر سید حسن هاشمی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با استاندار خراسان رضوی ، رییس دانشگاه علوم پزشکی مشهد و هیات همراه از روستاهای دو قلعه براشک از توابع فریمان، چاه مزار سفلی در شهرستان تربت جام و روستای کلات قدم در بخش رضویه مشهد بازدید کردند.

زلزله 6 ریشتری روز چهارشنبه در سفید سنگ خراسان رضوی به 67 روستا در شهرستان های مشهد، فریمان، تربت جام و سرخس بین 30 تا 100 درصد خسارت وارد کرد.


 

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.


آخرین اخبار