بهره برداری از کلینیک ویژه بیمارستان شهید هاشمی نژاد تا پایان تابستان

  • PDF

رییس بیمارستان شهید هاشمی نژاد از مراکز زیر پوشش دانشگاه علوم پزشکی مشهد از بهره برداری از کلینیک ویژه این مرکز تا پایان تابستان خبر داد.

به گزارش وب دا، دکتر موسوی در این زمینه اظهار داشت: پروژه کلینیک ویژه بیمارستان شهید هاشمی نژاد با هدف دسترسی مردم منطقه به خدمات تخصصی و فوق تخصصی از سال 94 در مساحت سه هزار و 600 متر مربع آغاز شده است.

وی پیشرفت فیزیکی پروژه را 40 تا 45 درصد عنوان کرد و گفت: از ابتدای خرداد امسال سرعت اجرای پروژه افزایش یافته و بر اساس برنامه ریزی تا پایان تابستان به بهره برداری خواهد رسید.

رییس بیمارستان شهید هاشمی نژاد خاطر نشان کرد: با بهره برداری از این پروژه 60 درمانگاه در آن مستقر خواهد شد و علاوه بر آن خدمات دندان پزشکی و شیمی درمانی نیز به بیماران ارائه می شود.

دکتر موسوی تصریح کرد: این کلینیک به گونه ای طراحی شده است که علاوه بر شرایط مناسب برای آموزش دانشجویان، امکانات مرتبط با درمانگاه ها از جمله رادیولوژی، نوار قلب، اتاق گچ، داروخانه و خدمات پانسمان نیز ایجاد می شود.

وی هزینه اجرای این پروژه را 70 میلیارد ریال عنوان کرد و اظهار داشت: با بهره برداری از این کلینیک ویژه، گام مهمی در راستای خدمات رسانی به مردم منطقه برداشته خواهد شد.

گفتنی است: راه اندازی کلینیک های ویژه یکی از اهداف و برنامه های تحول نظام سلامت در راستای ارتقاء خدمات ویزیت است که در این راستا 14 کلینیک ویژه در مناطق زیر پوشش دانشگاه علوم پزشکی مشهد ساخته و یا در حال ساخت است. 

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.


آخرین اخبار