افتتاح دو بخش فوق تخصصی در بیمارستان روان پزشکی ابن سینا

  • PDF

بخش های جدید فوق تخصصی روان پزشکی اطفال پسران و اطفال دختران مرکز روانپزشکی ابن سینا از مراکز زیر پوشش دانشگاه علوم پزشکی مشهد افتتاح شد.

به گزارش وب دا، رییس بیمارستان روانپزشکی ابن سینا اظهار داشت:  این دو بخش به صورت اختصاصی جهت بیماران کودک و نوجوان طراحی و ساخته شده است که شامل اتاق های بستری اطفال، اتاق های خصوصی و ایزوله است.

 دکتر فاطمه محرری خاطر نشان کرد: همچنین اتاق بازی، کلاس درس و اتاق آینه از قسمتهای مخصوص این بخش هاست که در کنار اتاقهای تایم اوت، ویزیت پزشک،سی پی ار ، اتاق دارو،اتاق استراحت پرسنل،سرپرستاری، ایستگاه پرستاری و سرویسهای بهداشتی و حمام به شکلی استاندارد ساخته شده است

مهندس ناصری مدیر فنی  بیمارستان روانپزشکی ابن سینا در رابطه با ساخت این بخش ها  اضافه نمود هر بخش با ابعاد 586 متر مربع  با سیستم گرمایشی و سرمایشی هواساز و موتورخانه ساخته شده است و این بخش ها در راستای طرح تحول سلامت و هتلینگ به بهره برداری رسیده است که در مقایسه با بخشهای قدیمی از استانداردهای لازم و به روز  برخوردار است.

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.


آخرین اخبار