اجرای 230 پروژه در حوزه بهداشت دانشگاه علوم پزشکی مشهد

  • PDF

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی مشهد با اشاره به انعقاد تفاهم نامه سه جانبه بهداشتی به منظور اجرای 405 پروژه در این حوزه اظهار داشت: تا کنون بیش از 230 پروژه با زیر بنای حدود 75 هزار متر مربع فعال شده که تا پایان امسال تمامی این پروژه ها به بهره برداری خواهد رسید.

به گزارش وب دا، دکتر بحرینی با اشاره به اینکه  از مجموع 230 پروژه 28 پروژه تا پایان سال 95 به شبکه های بهداشت و درمان تحویل داده شده است خاطر نشان کرد: 153 پروژه دیگر نیز با زیر بنای هر یک کمتر از 200 متر مربع در سه ماهه دوم سال جاری به بهره برداری خواهد رسید.

وی تصریح کرد: همچنین بر اساس برنامه زمان بندی شده 50 پروژه باقی مانده با زیر بنای هر یک تا یک هزار و 100 متر مربع تا پایان دی ماه آماده بهره برداری خواهد شد.

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی مشهد احداث 71 خانه بهداشت در راستای حضور مستمر به منظور پاسخگویی به سوالات و مشکلات بهداشتی روستائیان در روستای کم جمعیت استان را از دیگر اقدامات در راستای توسعه خدمات بهداشتی در مناطق زیر پوشش دانشگاه در سال های اخیر برشمرد.

دکتر بحرینی تاکید کرد: همچنین در سال های اخیر 11 مرکز بهداشتی درمانی به مساحت 5 هزار و 770 متر مربع با اعتباری بالغ بر 60 میلیارد ریال ساخته شده است. 

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.


آخرین اخبار