بازدید معاون توسعه دانشگاه از روند بررسی مدارک شرکت کنندگان در آزمون استخدامی متمرکز

  • PDF

 با توجه به اعلام نتایج اولیه داوطلبان برخی مشاغل دانشگاه‌های علوم پزشکی در سومین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشور از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور و آغاز فرايند بررسی صحت مدارک اسامی اعلام شده، معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه از محل بررسی مدارک و روند اجرای آن بازدید نمود.

به  گزارش وب دا، دکتر بحرینی ضمن گفتگو با عوامل اجرايی فرایند مذکور، مسئولیت سنگین آنان را یادآور و بر توجه و تمرکز کامل در این زمینه تاکید نمودند.

همچنین در این بازدید مدیر توسعه سازمان و منابع انسانی دانشگاه، ضمن قدردانی از حمایت آقای دکتر بحرینی در پیگیری و مساعدت جهت انجام این فرایند در محل ساختمان مرکزی دانشگاه، گزارشی از نحوه بررسی مدارک شرکت کنندگان در آزمون ارائه داد.

عبدالله ریحانی در این زمینه اظهار داشت: بر اساس برنامه‌ریزی صورت پذیرفته بررسی مدارک از 29 آذر آغاز شده و تا چهارم دی ماه ادامه خواهد داشت.

وی افزود: طبق برنامه تنظیمی، در این مرحله مدارک و مستندات 844 شرکت کننده در آزمون که توسط سازمان سنجش آموزش کشور اعلام گردیده بررسی و پس از اعلام تائید مدارک نامبردگان و یا اعلام مغایرت آن با اطلاعات مندرج در زمان ثبت نام به سازمان سنجش آموزش کشور‌، نتایج نهایی از طریق سایت سازمان مذکور به نشانیwww.sanjesh.org اطلاع رسانی خواهد شد.

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.


آخرین اخبار