تقدیر معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه از کارکنان هسته گزینش دانشگاه

  • PDF

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی مشهد به مناسبت سالروز تشکیل هسته های گزینش کل کشور به فرمان حضرت امام (ره) از اعضاء هسته گزینش دانشگاه تقدیر نمود.

به گزارش وب دا، دکتر سید محمد حسین بحرینی در دیدار با دکتر جویباری مدیر هسته گزینش دانشگاه علوم پزشکی مشهد و همکاران ایشان ضمن اشاره به اهمیت کار گزینش گفت: در هر دستگاهی سه واحد گزینش، حراست و بازرسی دروازه های ورود نیروی انسانی به هر سازمانی محسوب می شوند و اگر گزینش عملکرد خوبی داشته باشد موجب ورود نیروهای کارآمد، متخصص و متعهد به سازمان خواهد شد.

 وی افزود: عملکرد مطلوب کارکنان و مدير گزينش دانشگاه ،افزايش رضایت مندی ارباب رجوع و نیز مسئولین دانشگاه  را به همراه داشته است.

در ادامه این جلسه دکتر جویباری مدیر گزینش دانشگاه ضمن قدرداني از همکاری همه جانبه و گسترده رييس دانشگاه و معاونت توسعه، گزارشي از عملکرد هسته گزینش در سال جاري ارائه نمود و گفت:از حدود 5 هزار و 40 پرونده ارجاع داده شده به هسته گزینش از ابتدای سال، دو هزار و 840 پرونده بررسی شده و در حدود دو هزار و 200پرونده نیز در دست اقدام و بررسی است.

در پایان این نشست دکتر بحرینی از مدیر و پرسنل هسته گزینش دانشگاه با اهدای لوح تقدیر و هدایایی قدرداني نمود.

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.


آخرین اخبار