با مشارکت خیران بیمارستان فوق تخصصی بانوان در مشهد ساخته می شود

  • PDF

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی مشهد از مشارکت خیران سلامت در ساخت بیمارستان فوق تخصصی ویژه بانوان خبر داد.

به گزارش وب دا، دکتر بحرینی در آیین بهره برداری از بیمارستان فوق تخصصی کودکان اکبر ضمن قدردانی از حمایت خیران سلامت در توسعه زیر ساخت های بهداشتی و درمانی این دانشگاه اظهار داشت: با کمک قابل توجه خیران و پیگیری دانشگاه و حمایت وزارت بهداشت قرار است ساختمان نیمه ساز واقع در جنوب شرق بیمارستان اکبر به بیمارستان فوق تخصصی مادر تبدیل شود.

وی با بیان اینکه این بیمارستان به نام مادر برادران خیر علیزاده (سرور) ساخته خواهد شد اظهار داشت: برای ساخت این بیمارستان مجموعه خیران سلامت ماهانه مبلغ 10 میلیارد ریال به مدت 15 ماه و استانداری نیز مبلغ 50 میلیارد ریال را تقبل نموده است.

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی مشهد؛ در ادامه به حمایت خیران سلامت در ساخت بیمارستان فوق تخصصی چشم خاتم الانبیاء(ص) اشاره کرد و اظهار داشت: به همت خیران 12 اتاق عمل جدید به این بیمارستان اضافه شده است.

وی از وزیر بهداشت خواست تجهیزات اتاق های عمل بیمارستان خاتم الانبیاء(ص) به صورت رایگان در اختیار دانشگاه علوم پزشکی مشهد قرار بگیرد.

دکتر بحرینی خاطر نشان کرد: بیمارستان خاتم الانبیاء(ص) در حال حاضر با دارا بودن اعضای هیات علمی برجسته و و تجهیزات نسبتا مناسب قطب درمان شمال و شمال شرق کشور محسوب می شود و سالانه علاوه بر ارائه خدمات به مجاوران به زائران بارگاه منور رضوی نیز خدمات ارائه می دهد. 

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.


آخرین اخبار